Downton Manastırı için yeni bir afiş: Yeni Bir Çağ, Downton malikânesinin hem hizmetçi odalarından hem de lüks elit konutlarından karakterleri birleştiriyor.

Bu baharın yeni afişi Downton Manastırı: Yeni Bir Dönem itibari mülkün personeli ve seçkin sakinlerini bir araya getiriyor. Görkemli Yorkshire evinin hem üst hem de alt kat sakinlerini takip eden çılgınca başarılı İngiliz drama dizisine dayanarak, Downton Manastırı 2 orijinal diziyi de yaratan ve yazan Julian Fellowes tarafından yazılmıştır. Yeni bir çağ adlı 2019 filminin devamı niteliğindedir. Downton Manastırıki Fellowes da yazdı.

Bu hafta, Downton Manastırı: Yeni Bir Dönem Merakla beklenen filmin tanıtım afişi yayınlandı. Poster, çok sayıda sevilen karakterin zarif, heykelsi varlığını öne çıkarıyor. Bu karakterler, hem “alt katta” ikamet eden hizmetkarlar mahallesinin alt sınıf üyeleri hem de Crawley ailesi Downton’ın “üst kattaki” seçkin sakinleridir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU


Downton Manastırı 2 afişi

İlgili: Downton Abbey 2’nin Dowager Gizli Geçmişi, Köken Hikayesini Mahveden Riskler

Biletler Downton Manastırı: Yeni Bir Dönem şu anda hem ABD’de hem de İngiltere’de satışta. Yönetmen Simon Curtis, önceki film yapımcısı Michael Engler’in yerini aldı. Yeni bir çağ. Devam filminin hikayesi, Downton’a bir film seti gelirken Dowager Kontesi (Maggie Smith) gizemli bir şekilde Fransa’da bir villa satın alırken bulacak ve yeni poster, geniş oyuncu kadrosunu bölerek bu ikili hikayeyi vurguluyor. Katılan herkes için bol macera olacak gibi görünüyor.

Downton Manastırı: Yeni bir çağ diğerleri arasında Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery ve Laura Carmichael. Yeni oyuncular arasında Hugh Dancy, Laura Haddock ve Dominic West yer alıyor. Downton Manastırı: Yeni Bir Dönem İngiltere’de 29 Nisan 2022’de, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da 20 Mayıs 2022’de piyasaya sürülecek.


Sonraki: Downton Manastırı Başka Bir Düğünü Gizlice Onayladı

Kaynak: Downton Manastırı/Twitter

  • Downton Manastırı 2 (2022)Çıkış tarihi: 18 Mart 2022

Alexander Skarsgård, The Northman'de Amleth olarak bağırıyor

The Northman, Grafik Volkan Savaş Sahnesini Nasıl Çekti?


sinema-1