Poco, Cuma günü bir tweet ile şirketin Filipinler bölümü olan ilk giyilebilir akıllı cihazı Poco Watch’u piyasaya sürmeye hazır. Çinli markanın resmi duyurusu öncesinde sızıntı, akıllı saatin görüntülerini ve özelliklerini de paylaştı. Dairesel bir çerçeve ve 1,6 inç AMOLED ekran içerirler. Ayrı olarak, Poco Buds Pro Genshin Impact Edition hakkında, TWS kulaklıklarını görüntülerde gösteren ve bazı özellikleri sızdıran bir sızıntı yayınlandı.

Poco Watch lansman teaser’ı

Poco Watch’ın yaklaşan resmi duyurusu şuydu: onaylanmış Poco Filipinler tarafından yapılan bir tweet’te, 26 Nisan 20:00 GMT+8’de (25 Nisan Hindistan’da saat 21:30 IST) Poco F4GT küresel lansman etkinliğinde daha fazla ayrıntının açığa çıktığını ima etti.

Poco Watch teknik özellikleri (söylentiler)

göre rapor Digit tarafından OnLeaks ile işbirliği içinde hazırlanan, yuvarlak kadranlı Poco Watch’ın 360×320 piksel çözünürlük sunduğu söyleniyor. Kadranın sağ tarafında, kullanıcı arayüzünde gezinmeye yardımcı olacak bir düğme var gibi görünüyor. 225 mAh pil ve 39,1 x 34,4 x 9,98 mm boyutlarında geliyor. Bu giyilebilir cihazın ağırlığının ise 31 gram civarında olması bekleniyor. Poco Watch’ın 5ATM su geçirmezlik derecesi sunacağı bildiriliyor, ancak resmi detaylar hala bekleniyor. Sızıntıya göre şirketin akıllı saati Siyah, Mavi ve Fildişi renk seçenekleriyle satması bekleniyor.

Poco Watch, kalp atış hızının yanı sıra kan oksijen seviyesini de takip edebilecek. Çevrimiçi olarak sızdırılan resimlerde gösterildiği gibi, giyilebilir cihaz adım sayısını, yakılan kaloriyi ve pil seviyesini, zaman ayrıntılarıyla birlikte gösterir.

Poco Buds Pro Genshin Impact Edition teknik özellikleri (söylentiler var)

Diğer yandan OnLeaks ve Digit de paylaşılan bilgi yeni Poco Buds Pro Genshin Impact Edition’ın lansmanında. Sızdırılan görseller, USB Type-C bağlantı noktasına sahip kırmızı renkli bir kasa ile Kırmızı renk seçeneğiyle sunulacak yeni kulakiçi kulaklıkları ortaya koyuyor. Ayrıca kablosuz şarj desteği ile gelebilir. Sızıntıda gösterildiği gibi, tasarım Redmi AirDots 3 Pro Genshin Impact Edition’a biraz benziyor. Bununla birlikte, Poco’dan gelen resmi bir onay, yakında özelliklerin etrafındaki havayı temizleyebilir.

Poco Buds Pro Genshin Etki Sürümü
Fotoğraf Kredisi: Digit/ OnLeaks

Kulakiçi kulaklıkların kulak içi uçlara sahip olduğu ve ayrıca suya dayanıklılık için IPX4 derecesi sunduğu söyleniyor. Yeni TWS tomurcukları, kullanıcının çevreden haberdar olması gerektiğinde, ikili şeffaflık moduyla birlikte 35dB aktif gürültü iptalini destekleyebilir. Tomurcuklar Bluetooth 5.2 bağlantısını destekleyebilir. Poco Buds Pro’nun (Genshin Impact Edition) 28 saate kadar pil ömrü (şarj kutusuyla) sunması bekleniyor.genel-8