Elmo, Cookie Monster ve Abby mecha'nın animasyonlu versiyonları

Cidden, hepsine tüm kurabiyeleri ver.
Ekran görüntüsü: Youtube

Kenara çekil transformatörler, Pasifik Kenarı, ve Demir AdamMecha Elmo, Mecha Kurabiye Canavarı, ve Mecha Abby inanılmaz güçleriyle günü kurtarmak için buradalar. Makine Üreticileri. Sorunları kim bilebilirdi Susam Sokağı M ile çözülebiliruppets süper takım elbiseli mi?

Mecha küçülen ve mecha devi kaos için aşağıdaki fragmanı izleyin; hepsi bu mayıs ayında Cartoonito’ya geliyor.

Bu teaser’daki kaya parçasının Rock the Rock ile bir ilgisi olduğuna bahse girmeye hazırız. arkasında olanlar için Susam Sokağı dedikodu, Elmo ve Rocco daha önce meşgul viral bir kan davası Zoe, kayasına bütün bir insan gibi davranılması gerektiğini iddia ederek Elmo’nun gerçeklik duygusunu ve sınırlarını zorlamaya devam ettiğinde. Yani bir kaya olarak gösteriliyor buradaki bir eylem dizisi, Zoe ve Rocco’nun karşı taraflar olabileceği ihtimaline dayanabilir. karşı Makine Üreticileri… Ör belki de sadece Twitter çılgınlığımıza izin veriyoruz hayaller çılgınca koşar, tıpkı sokakların bu küçük kasaba kahramanlarının çılgınca koşması gibi yeni keşfettikleri takım elbiseleriyle. Bu seride Elmo, Kurabiye Canavarı ve Abby birlikte Mecha Builders olarak tanınırlar. İlk seferde başarısız olsalar bile sorunları çözmek için birbirlerinin güçlü yönleriyle bir araya geldikleri için hiçbir kriz onlar için çok büyük veya küçük değildir. Elmo’nun kolu, bir vantilatör veya mikser gibi herhangi bir aleti istediği gibi gösterebiliyor gibi görünüyor—wkurabiye pişirmek ve çabucak soğutmak için çok yararlı olabilir. Abby, Marvel’ınki gibi uçan bir yardımcıdır. Yaban arısı, ve Kurabiye Canavarı kesinlikle Hulk’a hava veriyor. (Bu Kont’un onların Morbius’u olduğu anlamına mı geliyor?)

Her halükarda, tCartoonito serisi olacak gibi görünüyor taşırken son derece sevimli çocuk dostu hakkında mesajlar önemi Birlikte çalışma. Makine Üreticileri geldiğinde 9 Mayıs’ta Cartoon Network’te; sen de yapabilirsin ertesi gün HBO Max’te yayın yapın.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7