FromSoftware, Elden Ring 1.04 yamasında en iyi NPC’lerden birinin artık daha fazla içeriğe sahip olduğunu not etti. Bu doğru; Yamalar, geliştiricinin dilini kullanmak için bazı yeni “etkinlik aşamalarına” sahiptir. Ancak bu makalenin geri kalanı spoiler içerdiğinden dikkatli olun.

Hala burada? Büyük. Zorlu tüccarla önceki tüm görevleri yaptıysanız, Patches onunla ilk tanıştığınız Murkwater Mağarası’na geri dönecek. Ancak bu sefer sis kapısı tekrar devreye girecek. İçeri girerseniz, gerisi eskisi gibi olur – göğsünü açın, belli bir noktaya kadar dövün ve merhamet için yalvardığında onu bağışlayın. Bu sefer, sorunlarınız için Patches’ın çömelme ifadesini alacaksınız.

Eğer döngünün dışında kaldıysanız, Yamalar, FromSoftware’in oyunlarının çoğunda tekrar eden bir karakterdir. Dark Souls, Bloodborne ve hatta Armored Core: For Answer’da yer aldı. Ufak ayrıntılar değişse de, sonunda onu yakaladığınızda merhamet dilemeden önce sizi sinirlendirecek olan aynı ahmak. Yine de tuhaf iyi eşyayı satıyor.

1.04 yamasında başka yerlerde, yığınla denge değişikliği ve hata düzeltmesi var. Geliştiriciler Colossal silahlarını güçlendirmiş olsa da, Swarm of Flies başka bir nerf ile vuruldu. Tüm değişiklikleri kontrol edin burada.

FromSoftware’in en son onları cezalandırmak için yardım arıyorsanız, en iyi Elden Ring zırh setleri kılavuzumuza göz atın. Sonuçta herkes yarı çıplak koşamaz Onu Yalnız Bırakmama İzin Ver.

Elden Yüzük Elden Yüzük Fanatik 59.99$ $50.39 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2