için römork Krallık Kalpleri 4 hayranlarını gerçek dünyaya çarpıcı bir benzerlik gösteren Quadratum dünyasıyla tanıştırdı (bu nedenle Sora’nın gerçekçi görünümlü, son fantezi-esque makyaj). Orada oturan ve Sora’nın Tokyo apartmanında uyanan kız Strelitzia, Sora’ya Quadratum’un onlar gibi insanlar için öbür dünya gibi olduğunu, ancak diğer herkes için hayat dolu olduğunu söyler. Dizinin yaratıcısı Tetsuya Nomura’nın yakın zamanda Famitsu ile yaptığı bir röportajda belirttiği gibi, bu Sora’nın geldiği gerçeklikten farklı bir gerçeklik, bu nedenle Sora sonsuza kadar orada kalmayacak ve ayrılıp evrenine geri döndüğünde yeni görünümünü koruyamayacak. .

Bununla birlikte, Sora ve arkadaşları için (elbette Donald ve Goofy onu bulduktan sonra) orijinal görünümünü koruyacağı yere seyahat etmek için birçok başka dünya olacak – dikenli saçlar, palyaço ayakkabıları ve her şey (ya da hangi kıyafeti olursa olsun). kendini içinde bulduğu dünyanın motifine göre giyer). Nomura, birden fazla dünyanın geliştirilmekte olduğunu doğruladı, ancak bunların ne olduğunu açıklamadı.

Şimdi Kingdom Hearts hype döngüsünün eğlenceli kısmı geliyor: Hangi Disney ve Pixar dünyalarının oyuna girebileceğini tahmin etmek. İşte görmem gereken altı şey Krallık Kalpleri 4 (zaten alay edilmiş olabilecekler dahil).

Yıldız Savaşları

başında Krallık Kalpleri 4 Fragmanda hayranlar AT-ST yürüteç gibi görünen şeyin ayağını gördüler. Böyle bir eser, bir Star Wars dünyasının oyunda olacağını ima etti – özellikle Endor.

Star Wars fanatiği olmayanlarınız için Endor, Outer Rim’deki Ewoks’a ev sahipliği yapan bir gaz gezegenidir. Jedi’ın dönüşüve galaksideki diğer gezegenlerden daha fazla bitki örtüsüne sahiptir (bu, ağaçlarından çıkan kırmızı sporları açıklar). Aynı zamanda İmparatorluğun ikinci bir Ölüm Yıldızı inşa ettiği ve söz konusu Ölüm Yıldızı’nın İmparator ve Darth Vader’ı da alarak yok edildiği yer.

Bu dünya için olası bir hikaye senaryosu, Sora, Donald ve Goofy’nin Luke Skywalker ile Jedi eğitiminden geçmesi ve Orman Ayı’na baskın yaparken Chewbacca, R2-D2 ve C-3PO ile birlikte Prenses Leia ve Han Solo’yu takip etmesi olabilir. Endor’dan birkaç Stormtrooper’ı vurun ve patron dövüşleri olarak AT-ST ve Darth Vader ile yüzleşin. Belki Sora’nın bir Lightsaber Keyblade taşıdığını görebiliriz. Kingdom Hearts zaten başlı başına Star Wars’a benziyor, bu yüzden doğal bir uyum gibi görünüyor.

ileri

Disney+'da devam

Her ne kadar Pixar’ın dünyası ileri elfler, tek boynuzlu atlar, goblinler, troller, periler, mantikorlar ve deniz kızları gibi her türlü efsanevi yaratıkla doludur – tüm sakinlerinin benimsediği ileri teknoloji neredeyse tüm büyüleri işe yaramaz hale getirdi. Bununla birlikte, 16 yaşındaki elf Ian Lightfoot, annesi tarafından doğum gününde hediye edilen sihirli bir değnek kullanarak babası Wilden’ı diriltmeye çalışırken, bazı insanlar hala sihir sanatını inceliyorlar. Yen Sid ve Üç İyi Peri, Sora ve çete üzerinde gerçekten sihirlerini kullansaydı, Sora Keyblade’i ile yine de büyü yapabilirdi.

Bu dünyanın ara sahnelerinin orijinal filmin yeniden çekimleri olma riski altındayken, Sora ve ekip, Ian ve erkek kardeşi Barley ile Anka Mücevherini bulmak ve onların karşısına çıkacak olan ziyaret büyüsünü tamamlamak için bir maceraya atılabilir. baba bir günlüğüne geri döndü. Yol boyunca, yukarıda bahsedilen yaratıklar biçiminde Kalpsiz ile savaşacaklar, peri bisiklet çetesini ele geçirecekler ve lanetli taş ejderhayla savaşacaklar – ve onlar iş başındayken uçan Kalpsizlere karşı savaşmak için Barley’nin minibüsüne bineceklerdi. . Sora, Ian’a biyolojik olmasa bile herkesin gerçek babası olabileceğine dair bir hayat dersi verebilir. Bacağını Donald ve Goofy’nin kaldırdığını bilmeli.

Hangisinden bahsetmişken…

Aptal Bir Film

Disney+'ta Aptal Bir Film

Disney Kalesi’nde Kraliçe Minnie’yi ziyaret ettik. Krallık Kalpleri 2† Disney Town’da Scrooge McDuck ve yeğenleri Huey, Dewey ve Louie ile etkileşime girdi. Kingdom Hearts: Uykuda Doğum† ve Mickey, Donald ve Goofy’nin yanında silahşör formlarında savaştı. Kingdom Hearts 3D: Düşme Mesafesini Düşleyin† Ancak, Nomura’nın dokunuşundan kaçan bir Disney Toon dünyası var: Goofy’nin Goofy Movie evrenindeki Spoonerville kasabası.

Kingdom Hearts serisinin dışında, Goofy’nin Max adında bir oğlu olduğunu biliyoruz. aptal askerAptal Bir Filmve Aşırı Saçma Bir Film, 2000’lerin başındaki diğer bazı TV şovları ve doğrudan DVD’ye filmlerin yanı sıra. Ancak Goofy, Sora ve Donald’la olan maceraları boyunca Max’ten bir kez bile bahsetmedi. Bu dünya, Nomura’nın standartlarına göre bile çılgınca bir fikir gibi geliyor, çünkü Goofy ve Pete’in film/TV evrenindeki hayatına dair herhangi bir hatırası silinmiş olabilir, ancak Max ile olan etkileşiminin nasıl olduğunu görmek eğlenceli olurdu. kim muhtemelen genç bir üniversite mezunu olabilir, oynayacaktı. Nomura devam ederse, belki o kadar garip olmaz.

moana

Netflix Moana'daki en iyi çocuk filmleri
moana

Kader Adaları bir yana, Polinezya adaları moana Kingdom Hearts serisinin üçüncü deniz temalı dünyası olacak. Küçük Denizkızı ve Karayip Korsanları (Tamam, Neverland’i dahil ederseniz dördüncü olabilir. Peter Pan sonsuz bir okyanusta sadece bir ada olduğu için). Filmde, baş karakter okyanus tarafından Te Fiti’nin kalbini, yarı tanrı Maui’nin insanlığa yaratılış gücü vermek için kalıntıyı çalmasından sonra Moana’nın adasında felakete neden olan volkanik bir iblis olan Te Ka’ya geri döndürmek için seçilir. . Moana, Maui’yi onu restore etmek ve halkını kurtarmak için Te Fiti adasına yönlendirmesi için arar.

Hikaye, orijinal kaynak materyali yakından takip edecekti – umarım o kadar yakın olmasa da. karışık ve Dondurulmuş dünyalar yaptı Krallık Kalpleri 3 — ve bu dünya için oyun oynama tarzında oynayacaktı Zelda Efsanesi: Rüzgar Uyandırıcı Sora ve çetesi, onları denizin derinliklerine batırmakla tehdit eden korsan benzeri Kalpsizlerle savaşacaktı. Ayrıca olası patron dövüşleri olarak Kakamora, Tamatoa ve Te Ka’yı da üstlenebilirler.

hayvanat bahçesi

hayvanat bahçesi

hayvanat bahçesi Sora ve çetesi için eğlenceli, tüylü bir dünya olurdu. Donald ve Goofy orijinal biçimlerini koruyacak ve Sora, Nomura’nın onu çizmeyi seçeceği hayvanın bir fursonası olacaktı. Bir tavşan, kaplan, kuş, tilki ya da aslan olabilirdi, çünkü o zaten evrende biriydi. Gurur Toprakları Krallık Kalpleri 2

İçinde hayvanat bahçesi, tavşan memuru Judy Hopps ve dolandırıcı tilki Nick Wilde, kaçırılan tüm yırtıcı hayvanları bulmak için bir ortaklık kurarlar, ancak belediye başkanının yardımcısı olan bir kuzunun şehri ele geçirme girişiminin arkasındaki beyin olduğunu keşfederler. içinde dünyanın hikayesi Krallık kalpleri 4, Nick’in dolandırıcı günlerini geride bıraktığı ve Judy’nin ZPD’deki ortağı olduğu filmdeki olaylardan sonra kurulacaktı. Sora ve çetesi, polislerin suçları çözmesine ve soğuk vakaları à la soruşturmasına yardım edecekti. anlat ya da bir bölümü Gotham

encanto

Disney animasyon filmi Encanto'dan, ailenin sihir yaptığını gösteren bir sahne.

Bu yılki En İyi Animasyon Filmi Akademi Ödülü’nü kazanan, encanto Disney’in hem sinemalarda hem de Disney+’da 2021’deki kaçak hit oldu ve filmi Noel arifesinde yayınlamaya başladı – sinema galasından sadece bir ay sonra. Kolombiya dağlarında büyülü bir alemde geçen film, sonunda, Madrigal ailesinin, kırsaldaki itibari köye fayda sağlayacak herhangi bir sihirli güce sahip olmayan tek üyesi olan Mirabel, kendisinin ve onun yaşadığı duyarlı evi keşfettiğinde. çok kuşaklı aile ikametgahı dağılıyor ve büyüleri soluyor.

gibi hit şarkılarla Bruno Hakkında KonuşmayızYüzey Basıncıve Dos Oruguitastıpkı Atlantica’daki gibi bu şarkılara ayarlanmış ritim parçalarını içeren bir olay örgüsü olacağını varsaymak kolay. Krallık Kalpleri 2† Ama Casita, Mirabel bir yana, kimseye müzik hediye etmeyi düşünmedi, bu yüzden bu masadan kalkacaktı. Bunun yerine, Sora, Madrigal Hanedanı’nın çöküşü ve annenin herkes için yüksek beklentilerinin bir sonucu olarak ailenin maruz kaldığı nesiller arası travma olarak tezahür edecek olan Kalpsizlerle savaşmak zorunda kalacaktı.


genel-19