Hiç birinin kafasını koparmayı haklı çıkarmak istediğin günlerden biri oldu mu? Orijinal 1993 Doom için bir mod sizi kapsıyor. uygun bir şekilde adlandırılmış Fred Durst Kıyamet FPS oyunu için mod, bazı orta parmaklar, bant logoları ve diğer ilgili görüntülerle tamamlanan Limp Bizkit solisti yüzünün görüntüleri ile seviyelerini sıçratır. Doom marine’nin ekranın alt kısmındaki hareketli portresine eklenmiş olan Durst’un ikonik geriye doğru kırmızı kapağı da mevcuttur.

Açılış seviyesi ‘O günlerden biri’ ile sondaki ‘Did it for tha nookie’ arasında değişen tematik olarak uygun adlara sahip 12 harita içeren mod, Limp Bizkit’in 2000 hit single Break Stuff’ın yatıştırıcı seslerine oynuyor. Modu Doomer Boards forumunda yayınlayan mod yaratıcısı 40oz, notlar Otomatik algılamayı aşmak için şarkının ses profilini değiştirmiş olsalar da, bunun Twitch ve YouTube’un telif hakkı ihlali botlarının uzun kolundan kaçacağının garantisi yok.

Bu modun herhangi bir videosunu çalışırken yayınlamayı veya yüklemeyi planlıyorsanız, bunu kendi sorumluluğunuzda yaptığınız konusunda uyarılırsınız. Alternatif olarak, hak ihlalini kafasına çevirebilir ve para için NFT’leri fotoğraflamanıza veya 1993 klasiği için bir ışın izleme moduyla işleri basit ama şık tutmanıza izin veren başka bir Doom modunu oynayabilirsiniz.

Aşağıda çalışırken Fred Durst modunun tadına bakabilirsiniz:

İblis ordularına gelince, söylemem gereken tek şey, bir elektrikli testere aldığımı bildiğinizi umuyorum… o yüzden gelin ve alın.

Resim kredisi: ICARUSLIV3S / Twitteroyun-2