505 Games, Eiyuden Chronicle: Rising’in Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için 10 Mayıs’ta çıkış yapacağını duyurdu.

Oyun, Suikoden’in ruhani halefi Kickstarter projesi Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes’un bir prequel’idir. Üç karakteri takip eden bir 2.5D aksiyon RPG’sidir. Bir çöpçü olan CJ ve kanguru paralı asker Garoo, Rune Lens adlı yeraltında saklı sihirli bir kaynak çıkarmak için bir yolculuğa çıkarlar. Genç belediye başkanı Isha’nın amacı, New Neveah kasabasını yeniden inşa etmektir.

Oyuncular zindanlara girebilecek ve New Neveah’ı yeniden inşa etmek için malzemeler bulabilecekler. Ayrıca kasabayı restore etmek, Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes’a da taşınacak, özel kozmetik ürünler, değerli ekipman ve ticari mallar gibi faydalar sağlayacak gibi görünüyor. Ek olarak, oyuncular Rising’de Hundred Heroes’a aktarılacak belirli silahları ve lezzetleri adlandırabilir.

Eiyuden Chronicle: Rising, tüm platformlarda 15 $ maliyeti, ancak konsol ve PC için Xbox Game Pass’e de dahil edilecek. Eiyuden Chronicle: Yüz Kahramanın 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1