Kingdom Hearts 20. yıl dönümü etkinliği, bugün yeni bir oyun duyurusu ile karşı karşıya kaldıkları için hayranlarını şaşırttı. Square Enix şimdi Kingdom Hearts 4’ü (Krallık Kalpleri IV olarak yazılmış) ortaya çıkardı.

Bazı Kingdom Hearts mobil video oyunlarını gösterdikten sonra Square Enix düşünülemez olanı yaptı ve Kingdom Hearts 4’ü tamamen ortaya çıkardı. Şirket sadece oyunu duyurmakla kalmadı, aynı zamanda ilk oynanış görüntülerini de gösterdi. Fragmanı 4:05 civarında aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha önceki diğer oyunlarda olduğu gibi Kingdom Hearts 4’te de ana oynanabilir karakter olarak Sora olacak. Fragmanda Sora, gerçekçi görünen bir şehirde uyanıyor ve tek başına dev bir Kalpsiz canavarla savaşmak zorunda. Fragmanın ilerleyen saatlerinde Donald Duck ve Goofy’nin de yolculuk için geri döndüğü açıklandı.

Şu an itibariyle oyun için resmi bir platform açıklanmadı. Grafiklere bakılırsa, oyunun PS5 ve Xbox Series X/S için piyasaya sürüleceğini varsaymak güvenli. Franchise’da piyasaya sürülen son oyun, 2019’da Kingdom Hearts III idi ve genel olarak karşılandı. olumlu yorumlar.

Bu aksiyon RPG’sini yakından izliyoruz ve ortaya çıktığında daha fazla bilgi bildireceğiz.oyun-6