FPS oyun geliştiricisi Altered Orbit Studios, Selaco Steam demosunun bu yaz geleceğini doğruladı. Bunu, neredeyse tanınmaz bir Doom motorunda FEAR savaşı karışımını göstermek için yeni bir oyun fragmanının yanında ortaya çıkardı.

PC’de FPS türünde yaklaşan birçok harika oyun var ve Selaco kolayca 2022 için en umut verici bağımsız oyunlardan biri. Dövüş doğrudan Monolith’in 2005 klasiği FEAR’dan etkileniyor – o kadar ki klasik çivi tabancasına bile sahip – hepsi saygıdeğer Doom motorunda üretilmiştir.

Erken bir Patreon Selaco demosu şu anda mevcut, ancak Altered Orbit ekibi, Haziran ayında tam bir genel Steam demosunun yayınlanmasını hazırladığını doğruladı – bu muhtemelen son oyunun destekleyici demosundan daha gösterişli ve göstergesi olacak. Umarım bu, ana Selaco çıkış tarihinin çok geride olmadığı anlamına gelir, ancak Steam sayfası 2255’in geleceğini listeliyor – Half-Life 3’ü görmeyi beklediğimiz aynı yıl.

Aşağıdan güncellenmiş oyun fragmanına göz atabilirsiniz.

Selaco’nun silahlı evcil hayvan Roombas’ın oyunu olduğunu hatırlatan bir şey ve bu nedenle oynamak için sabırsızlanıyorum.

Kıyamet Ebedi Kıyamet Ebedi Mütevazı Mağaza 39,99 $ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2