Halo Infinite’in yeni haritaları nihayet Mayıs ayında Sezon 2’nin lansmanı ile gelecek ve oyunun bir içerik kıtlığı yaşadığını hisseden hayranlar için biraz umut sunacak. 343 Industries’deki geliştiriciler, yeni sezonda gelen her şeyi parçalamadılar, ancak sunum “yeni haritalar, modlar, temalı sınırlı süreli etkinlikler ve tamamen yeni bir savaş geçişi” içerecek.

Halo Infinite Sezon 2 resmi olarak ‘Lone Wolves’ olarak adlandırılıyor ve 3 Mayıs’ta başlayacak. Fragman iki yeni haritayı gösteriyor gibi görünüyor: daha küçük bir yeraltı haritası ve kırmızımsı gökyüzü altında daha büyük bir yer üstü haritası. Sızıntılara göre, daha küçük harita çağrılacak katalizörve daha büyük harita, adı verilen bir Büyük Takım Savaşı arenası olacak. kırıcı.

Ayrıca oyuncuları, duvarlarla çevrili bir daire içinde, herkes için ücretsiz görünen bir savaşta görüyoruz. Son Spartalı Daimi adlı bir mod, birkaç gün önce sızdırıldı, ve bu gibi görünüyor. Kulağa bir battle royale oyunu gibi gelen bir Büyük Takım Savaşı varyasyonu olduğu söyleniyor – maç boyunca kişisel puanınıza puan ekleyerek donanımınızı geliştireceksiniz.

Aşağıda kendiniz için fragmanı kontrol edebilirsiniz.

En – fakat hepsi değil – Fragmanda yer alan kozmetik ürünlerin bir kısmı, gerçek para deposunun bir parçası değil, savaş geçişinin veya etkinlik geçişinin bir parçası olacak.

Geliştiriciler, geri bildirimlere yanıt olarak Sezon 2’de bazı büyük değişiklikler kaydettiler, ancak FPS oyununun oyuncuları geri kazanmak için zorlu bir yolu olacak. PC versiyonu, lansman sırasında Steam’in ilk ona hızlı bir şekilde fırladı, ancak sürekli kaybedilen oyuncular ilk 100’ün dışında mevcut konumuna ulaşana kadar. (Bu sayılar Xbox veya Microsoft Store’daki oyuncuları hesaba katmaz.)

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.oyun-2