Bugün bildiğimiz şekliyle Lego oyun serisi, 2005 yılında Lego Star Wars’un piyasaya sürülmesinden bu yana var. O zamandan beri geliştirici TT Games, Star Wars, Harry Potter, Marvel’dan uyarlanmış 20’den fazla Lego tabanlı aksiyon-macera oyunu yarattı. Sinematik Evren, Yüzüklerin Efendisi ve daha popüler IP’ler. Yakın zamana kadar, serideki tüm oyunlar oldukça benzerdi. Ancak The Skywalker Saga, yenilenen savaş, daha derin keşif ve bulmacalar ve tonlarca oyun çeşitliliği sunan geniş bir kadro ile bunu değiştiriyor. Tüm zamanların en iyi Lego oyunlarını topladık. Bu liste sıralanmamış olsa da, The Skywalker Saga en üst sıra için harika bir argümana sahip.

Lego oyunları tüm aile için harika bir eğlence sunar ve Nintendo Switch, PlayStation, Xbox veya PC’de oyun oynuyor olsanız da çoğu modern platformda mevcuttur.

Lego Star Wars: Skywalker Efsanesi

Lego Star Wars: Skywalker Efsanesi

Traveler’s Tales’in ürettiği en büyük ve en cesur Lego oyunu olan en yeni Lego Star Wars oyunu, Skywalker Saga’daki dokuz ana filmin tümünün bir kutlamasıdır. Bu Lego Star Wars destanı, içinde tüm içeriğin bulunduğu tuğlaları patlatmakla kalmıyor, birkaç şık oynanış ince ayarı, seride şimdiye kadar görülen en iyi grafiklerden bazıları ve çocuklarını oynarken izliyorlar. Star Wars veya Lego oyunlarının tüm hayranları The Skywalker Saga’ya göz atmalıdır.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga incelememizi okuyun.


Lego Batman 3: Gotham’ın Ötesinde

Lego Batman 3: Gotham'ın Ötesinde
Lego Batman 3: Gotham’ın Ötesinde

Uzun metrajlı filminde nasıl en iyi olduğu hakkında hasta metal parçalar bırakmadan çok önce, Lego Batman Gotham’ı güvende tutmaya adanmış daha mütevazı bir kanunsuzdu. İlk iki Lego Batman oyunu sağlam pelerinli haçlı maceralarıydı, ancak üç film için Traveller’s Tales, Kara Şövalye’yi en sevdiği duraklama alanlarından daha geniş DC Evrenine götürdü. İçerik, kamera hücresi ve müstehcenlik sınırındaki oynanabilir karakter listesiyle dolu olan Lego Batman 3: Beyond Gotham, tüm bir çoklu evrenin tek bir oyuna doldurulmuş gibi hissettirdi.

Lego Batman 3: Gotham’ın Ötesinde incelememizi okuyun.


Lego Şehri Gizli

Lego Şehri GizliLego Şehri Gizli
Lego Şehri Gizli

Lego, ilgili evrenlerde dillere destan maceralar sunmak için yıllar boyunca tüm büyük film mülkleriyle kesişmişti, ancak endüstrinin kötü çocuğu Grand Theft Auto ile etkileşim kurmak için oyun engelini mi aşmıştı? O yapmadı 2013’te oldu, ancak Lego City Undercover’a bakıp Rockstar’ın efsanevi suç kum havuzuna saygı gösteren bir oyun göremezsiniz. Ancak Lego City Undercover, GTA formülüne daha aile dostu bir yaklaşım, keşfetmeye değer bir şehir inşa etmek ve bu süreçte orijinal bir Lego mülkü oluşturmak için zaman ayırmaktı.

Eğlenceli bir boğuşma için yapılan hareketli bir kampanya ve 2017’de hala yalnız başınıza oynuyorsanız, oyuna eklendikten sonra şımartmak için bazı kooperatif çılgınlığı bile vardı.

İncelememizi okuyun Lego City Undercover incelemesi.


Lego DC Süper Kötüler

Lego DC Süper KötülerLego DC Süper Kötüler
Lego DC Süper Kötüler

Film ve televizyonun en büyük kahramanlarına dayanan maceralar yaratmak için yıllarını harcadıktan sonra, sonunda DC Evreninin daha kötü bir yanını kucaklamanın zamanı gelmişti. Lego DC Süper Kötüler sadece o çizgi roman evreninin haydutlar galerisine odaklanmakla kalmadı, size kendi özel suçlunuzu yaratma ve isteksizce günü kötü adamlardan kurtarma şansı verdi. daha da kötüsü Joker, Lex Luthor ve Harley Quinn’in toplam gücünden daha fazla.

Kargaşayı ikiye katlamak için iki oyunculu ortak çok oyunculu mod, DC Animated Universe’den alınan tüm yıldızlardan oluşan bir seslendirme kadrosu ve çaylak kötü adamınız için şaşırtıcı miktarda özelleştirme seçeneği ile, kötü olmak hiç bu kadar iyi hissettirmemişti önceki.

Lego DC Süper Kötüler incelememizi okuyun.


Lego Boyutları

Lego BoyutlarıLego Boyutları
Lego Boyutları

Lego Dimensions, her türlü eğlencenin, her şeye gücü yeten metaverse’ler oluşturmak için görünmez engelleri aştığı bir çağda, franchise için doğal bir ilerlemeydi. Skylanders ve Disney Infinity gibi oyuncaklardan canlandırma oyunları, 2010’larda kısa bir süre boyunca çok popülerdi ve hiçbir fırsatı kaçırmayan Warner Bros. Interactive, bu pazara girmek için çarkları harekete geçirdi. Ve bir süre için Lego’nun varlığı onu bu türün en iyilerinden biri yaptı. Belki de olay yerine biraz geç geldi, ama yine de etkileyici bir başarıydı.

Lord of the Rings, Scooby Doo ile çarpıştığında ne olacağını ya da Ghostbusters Simpsons’ın bir bölümüyle karşılaşırsa ne olacağını görmek isteseydiniz, Lego Dimensions sizi ele geçirmişti. Kendiniz kurmanız gereken bir portal, toplayabileceğiniz onlarca pop kültürü karakteri ve kendinden önceki Lego oyunlarının eğlenceli temellerine sadık kalan bir oynanış formülü ile Lego Dimensions, oyundan önce iki yıllık unutulmaz bir koşuya imza attı. fiş çekildi ve gökyüzündeki yaşam kutusuna büyük oyuncaklardaki öncüllerinin geri kalanına katıldı.

Lego Boyutları incelememizi okuyun.


Lego Harry Potter Yıl 1-4

Lego Harry Potter Yıl 1-4Lego Harry Potter Yıl 1-4
Lego Harry Potter Yıl 1-4

Harry Potter’ın tüm müfredatı Lego oyunu muamelesini gördü, ancak genç büyücünün Hogwarts’taki biçimlendirici yılları, piyasaya sürülen iki oyundan kolayca en iyisidir. Filmlerin büyüsünü yakalayan ve imza büyülerinin kullanımıyla oyunculara yerleşik Lego formülünde yeni dokunuşlar veren Harry Potter’ın ilk macerası, sırlarla dolu ve unutulmazlara ev sahipliği yapan sadık bir Hogwarts rekreasyonu ile sizi zahmetsizce muggle’dan deneyimli Seherbaz’a götürdü. karakterler. Wingardium Ah evet.

Lego Harry Potter 1-4 yaş incelememizi okuyun.


Lego Jura Dünyası

Lego Jura DünyasıLego Jura Dünyası
Lego Jura Dünyası

Herkes dinozorları sever ve Lego’nun bazı güçlü fikri mülkiyet kaslarını esnetmek için Jurassic Park ile güçlerini birleştirmesi sadece bir zaman meselesiydi. 65 milyon yıllık bir oyun – birkaç çağ verin veya alın – Lego Jurassic World, işbirlikçi oyun, yan bölme slapstick ve renkli seviyelerin tipik olarak mükemmel bir vitrinidir. O zamanlar dört filmlik seriyi tek bir pakette kullanan ve planlarına oldukça yakın olan bu, savaştan çok keşfetmeyi vurgulayan bir Lego oyunuydu.

Lego Jurassic World incelememizi okuyun.


Yüzüklerin Efendisi Lego

Yüzüklerin Efendisi LegoYüzüklerin Efendisi Lego
Yüzüklerin Efendisi Lego

Lego’nun Orta Dünya’ya ve tekrar geri dönüşü, bu süreçte tehlikeli mesane sıkışması konusunda endişelenmeden saf bir fantezi macerası isteyen herkes için mükemmel. Peter Jackson’ın filmleri, sinemanın modern çağı için gişe rekorları kıran destanları yeniden tanımlayan uzun destanlar olsa da, Lego, Mordor’a bir gezinin klasik hikayesini üstleniyor, harika bir havadar vurgu makarası. Orijinal film üçlemesindeki en iyi anların tümü bozulmadan tutuldu ve denenmiş ve güvenilir oyunla birleştirildi. Sonuç, Hollywood’un en büyük film serilerinden birinin tanıdık ama eğlenceli bir riffidir.

Lego Lord of the Rings incelememizi okuyun.


Lego Marvel Süper Kahramanları

Lego Marvel Süper KahramanlarıLego Marvel Süper Kahramanları
Lego Marvel Süper Kahramanları

DC Evreni’ne bolca ilgi gösterdikten sonra, Marvel Evreni’ne bir ziyaret çok gecikmişti ve Traveller’s Tales boyutsal engeli aştığında hayal kırıklığına uğratmadı. Avengers’ın sinemalardaki başarısını tazeleyen 2013’ün Marvel Süper Kahramanları, Marvel’in sinematik ve çizgi roman dünyaları arasındaki boşluğu doldurdu ve Manhattan’ı keşfederken oyunculara gülünç miktarda karakter fırlattı. Yenilmezler’den X-Men’e, Fantastik Dörtlü’ye ve Örümcek Adam’a kadar bu ilginç macera koleksiyonunda hiçbir karakter geride kalmamış gibi geldi.

Lego Marvel Süper Kahramanlar incelememizi okuyun.


Karayip Korsanları Lego

Karayip Korsanları LegoKarayip Korsanları Lego
Karayip Korsanları Lego

Açık denizlerde karizmatik bir haydutun başrolde oynadığı kabadayı korsanlığı mı? Pekala, kalaslarımızı titret ve bir pala kapın, çünkü bu, Lego macera şablonuna mükemmel şekilde uyan bir denizcilik formülü. İlk dört filmde geçen Lego Pirates of the Caribbean, bir Lego oyununda şimdiye kadar tasarlanmış en destansı ortamlardan bazılarına ve serinin tehlikeli okyanuslarına yelken açan en iyi mizahlardan bazılarına sahip. Lego Pirates of the Caribbean, diyalogda eksik olan şeyleri, bazı heyecan verici yağma eylemleri için yapılan saf tokat kıkırdamaları ve unutulmaz seviyelerle fazlasıyla telafi etti.

Lego Karayip Korsanları incelememizi okuyun.


Lego Star Wars: Güç Uyanıyor

Lego Star Wars: Güç UyanıyorLego Star Wars: Güç Uyanıyor
Lego Star Wars: Güç Uyanıyor

Lego söz konusu olduğunda dalmak için kozmik savaş alanları sıkıntısı yok ve birçok birçok Mevcut Star Wars oyunları, Lego Star Wars: The Force Awakens her zaman serinin en modern enkarnasyonu gibi hissettirdi. Devam filmi üçlemesinin ilk filmini aksiyon dolu set parçaları ve komik anlarla zahmetsizce yeniden inşa eden Lego Star Wars: Güç Uyanıyor, ondan önceki filmlere bile birkaç selam vererek, farslarda güçlü olan bir oyun yaratıyor. birkaç gevşek ucu bağlamak için genel hikaye.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga, neden Tatooine’den bir pod yarış dehasını asla benimsememeniz gerektiğine dair en iddialı şekilde devasa bir dönüş olarak görünen hala bir 2022 oyunu ile Lego Star Wars: The Force Awakens hala büyüleyici bir uyarlama olarak duruyor. çok çok uzak bir galakside geçen bir film.

Lego Star Wars: Güç Uyanıyor incelememizi okuyun.


Lego Dünyaları

Lego DünyalarıLego Dünyaları
Lego Dünyaları

Lego her zaman hayal gücünüzün sizi ne kadar ileri götürebileceğini görmekle ilgili olmuştur ve Lego Worlds, oyunculara hayallerinin yapı taşlarına neredeyse sınırsız erişim sağlayan bir şekilde yürütülen bu fikirdi. Açıkça Minecraft’tan ilham alan Lego Worlds, Mojang’ın bloklu juggernaut’unu tahtından asla indirmeyi başaramadı, ancak Lego serisindeki bu özel girişin, ücretsiz DLC ile düzenli olarak güncellenen renkli ve iddialı bir sanal alan olduğu inkar edilemez.

Mevcut haliyle bile, Lego Worlds, sadece içinde oynayabileceğiniz ve daha sonra temizlik konusunda endişelenmenize gerek olmayan devasa bir oyuncak kutusuna sahip olmanın keyfi için hala dalmaya değer.oyun-1