Doctor Strange'in uğursuz bir çok evrenli versiyonu alnındaki üçüncü gözü açar.

Doktorun gözü senin üzerinde.
Ekran görüntüsü: Marvel Stüdyoları

Marvel’ın en yeni Disney+ serisi yakında çekime başlayabilir. Raffi ve Seven, yeni bir klipte bir Borg gizemini ortaya çıkarıyor. Uzay Yolu: Picard. Angela Basset, Netflix’in en yeni fantastik macerasına katıldı hanımefendi. Artı, Ay Şövalyesigizemli bok böceği kendi posterini alır ve neler oluyor Kung fu. Şimdi spoiler!

Doctor Strange 2, Dark Army ve Daha Fazlasından Güncellemeler başlıklı makalenin resmi

Tüm Eğlence ve Oyunlar

Keith David, Natalia Dyer, Asa Butterfield, Benjamin Evan Ainsworth ve Annabeth Gish ile birlikte rol alacak. Tüm Eğlence ve Oyunlar, yönetmenler Ari Costa ve Eren Çeleoğlu’ndan yeni bir korku filmi. Hikaye, “sadist yaşlı kuzenleriyle oyun oynayan ve ‘Skarrow’ olarak bilinen zalim bir varlığı uyandıran iki çocuğu” takip ediyor. [Son tarih]


hanımefendi

Angela Basset kadrosuna katıldı hanımefendiNetflix’te yakında çıkacak olan fantastik filmde, “bir prensesin büyüleyici prensi ile evlendikten sonra krallığın kutsal mağara ejderhasına kurban edileceğini öğrenince şoke olduğu.” Basset, “üvey anne” Lady Bayford’u oynayacak. [Millie Bobby] Brown’ın Prenses Elodie’si.”[[Son tarih]


Merhamet Sparx

Son tarih Ayrıca Laura Kosann’ın MGM’nin film uyarlamasını yazmak için işe alındığını da bildirdi. Merhamet Sparx, yaratıcı Josh Blaylock’un bir kadın iblisin “insanlar arasında saklanırken tamamlaması gereken bir görev için Cehennemden Dünya’ya gönderildiği” bir çizgi roman. Yeryüzünde, Mercy varoluşsal bir kriz yaşıyor ve iyi ile kötü arasındaki gri alanı görmeye başlıyor.”


karanlık ordu

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda çarpıştırıcıPaul Feig, Universal’in senaryosunu yazdığını belirtti. karanlık ordu sürmek [him] çılgın.”

Beni deli eden de bu. Bununla ilgili sorun, bazı insanların okuması ve çok pahalı olduğunu düşünmesi. Hiç böyle görmemiştim ama duyduklarım bunlar. Hala üzerinde çalışıyorum ve o tatlı noktaya getirmeye çalışıyorum ama bu zor. Satamayacağımız birkaç şeyden bahsetmek bile istemiyorum. Sanki, ‘Aman Tanrım, bunu kim istemez ki?’ Ama muhtemelen şehirdeki her yapımcı da böyle hissediyor.

Röportajın ilerleyen saatlerinde Feig, hala “bir canavar filmi yapmaya” kararlı olduğunu doğruladı.

Evet elbette. Evet. Bir canavar filmi yapmalıyım. Canavar filmimi yapmalıyım.


Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange

Sam Raimi konuştu Fandango “korkunun tadı” hakkında Çılgınlığın Çoklu Evreni MCU’ya getiriyor.

bence ne [Kevin] Benim bakış açıma göre demek istediğim, bu filmde korku tadı var. Orijinal yönetmen Scott Derrickson ve Kevin, filmin gelişini desteklediğinde düşünüyorum. Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange, korku unsuru olan ilk Marvel süper kahraman filmi olacağını söylediler. Umarım onları yanlış alıntılamıyorum. Ama Scott fotoğraftan ayrıldıktan sonra bileo Yaratıcı farklılıklar, hâlâ görev buydu – korku unsuru olan ilk Marvel filmini yapmak. Bu yüzden onların orijinal ifadelerine sadık kaldım.

Bence Kevin’in kastettiği bu, çünkü bazen ürkütücü, bazen de korkutucu. Çoklu evrende ne bulacağınız bilinmiyor. Gerilim ve karanlığın var olduğu o bilinmezliğin içindedir. Seyircinin korkusunu gıdıklamak için bir araç. Artı, çizgi romanlarda Doctor Strange her zaman oldukça ürkütücü olan evrenler ve boyutları ele aldı, bu yüzden bu filme bunlardan birazını getirmeye çalıştık.


Eko

son sayısına göre Üretim Haftalık, Eko 25 Nisan – 26 Ağustos tarihleri ​​arasında Georgia, Peachtree City’de çekim yapmayı planlıyor.


Erkekler

Karl Urban konuştu Haftalık eğlence üçüncü sezonunda Billy Butcher’ın gizemli yeni süper güçleri hakkında Erkekler.

İkilem bu: Kasap bir süper kahraman mı yoksa süper kötü adam mı oluyor? Canavarı yenmek için canavar mı oluyorsun? Ve bence bu sezonla ilgili harika şeylerden biri de her karakterin bu seçimle karşı karşıya kalması. Ne kadar ileri gitmeye istekliler? Başarmak istediklerini elde etmek için hangi çizgiyi geçmeye istekliler? Şovdaki tüm karakterler için bir çatışma yaratıyor ve kimin gerçekten kimin tarafında olduğunu görmek eğlenceli.


Ay Şövalyesi

Bu arada, Scarab Ay Şövalyesi kendi karakter posterini aldı.


Uzay Yolu: Picard

Raffi, dizinin gelecek haftaki bölümünden yeni bir klipte Seven ile karakterlerinin ana oyuncular arasındaki popüler konumu hakkında tartışmak için dördüncü duvarı kırıyor. Uzay Yolu: Picard.


Kung fu

Son olarak, Russell Tan, dizinin gelecek haftaki bölümü “Jyu Sa”nın fragmanında San Francisco’yu havaya uçurmayı planlıyor. Kung fu.


Jim Cook tarafından afiş sanatıgenel-7