En uzun süre, sanki T-Mobile, hem kendi abonelerinin hem de klasik operatör kurnazlıklarından bıkmış ve hızla büyüyen underdog’a geçmek için gösterişli “Un-carrier” duyurularıyla sallanan kablosuz endüstri rakiplerinin müşterilerinin gözünde yanlış yapamazdı.

Operatörün üst düzey yöneticileri tarafından son zamanlarda benimsenen daha profesyonel kamu iletişim tonunu, kavgacı John Legere dönemine kıyasla takdir ederseniz kesinlikle anlayabiliriz, ancak en yeni özellik revizyonunu görmemek zor. Reddit’te ilk kez bildirildi ve daha sonra resmi T-Mobile Destek web sayfalarında başka bir işaret olarak onaylandı. azalan müşteri hizmetleri.
6 Ekim 2022’den itibaren, uzun süredir emekli olan JUMP’tan henüz vazgeçmemiş olan T-Mobile kullanıcıları! 1.0 programı, geliştirilmiş “yükseltme esnekliği” vaat eden 2.0 sürümüne taşınacaktır. Açıkçası, herkes bu değerlendirmeye katılmıyor ve orijinal sürüme kıyasla büyük bir dezavantaj olarak yeni akıllı telefon yükseltme planının önemli bir gereksinimine işaret ediyor. 2014’te baştan sona lanse edildi.

Özetle, JUMP! 1.0 kullanıcıları (hala) JUMP! 2.0 programı, her yükseltme, mevcut telefon bakiyenizin en az yüzde 50’sini ödedikten sonra gerçekleştiği sürece, her 12 ayda bir izin verilen “atlama” sayısı üzerindeki kısıtlamayı kaldırır.

Temel olarak, biraz “esneklik” kazanırsınız ama aynı zamanda satın alınabilirliği de kaybedersiniz ve bu pek çok insan için çok avantajlı bir denklem gibi görünmüyor.

Buna değer olarak, T-Mobile, JUMP’ta olsanız bile 6 Ekim’den önce “en az” bir yükseltmeye daha izin verecek! 1.0 ve son bir yılda iki atlayışınızı zaten yaptınız, dede programı ile tamamen unutulmaya başladınız.

Gerçek değişikliğin yanı sıra, bazı T-Mo abonelerini üzen başka bir şey de, “Un-carrier”ın, Sprint mega-birleşmesini tamamladıktan sonra en az beş yıl boyunca tüm planlarını sürdürmeye veya iyileştirmeye söz vermesidir.
Ancak T-Mo Raporu işaret ediyor, bu teknik olarak bir özellik veya eklentidir ve aslında bir temel hizmet planı değildir, dolayısıyla bu söz kapsamında olmayabilir. Sonuç olarak, bu, bir dizi farklı düzeyde klasik bir taşıyıcı hareketi gibi geliyor.telefon-1