Gino, 90 Günlük Nişanlısı: Before the 90 Days Tell-All’ın ev sahibi Shaun Robinson, Benjamin’in arkadaşı Jessica’yı Jasmine’in haberi olmadan DM’ye gönderiyor.

bu 90 Günlük Nişanlısı: 90 Günden Önce Tell-All, Gino Palazzolo’nun Jasmine Pineda’yı karanlıkta tutarken Ben Rathbun’un arkadaşı Jessica’ya DM’ler gönderdiğini ortaya koyuyor. Michigan’dan 51 yaşındaki boşanmış bir adam olan Gino, kız arkadaşı Jasmine ile internette tanıştıktan 10 ay sonra Panama’ya uçtu. 34 yaşındaki bekar anne Jasmine, Gino’yu en iyi arkadaşı ve destek sistemi olarak gördü, ancak Gino’nun eski sevgililerine olan yakınlığına karşı her zaman temkinli davrandı. Jasmine’in şüpheleri, Gino, Jasmine’in çıplak fotoğraflarını aslında onun şeker bebeği olan eski sevgilisine gönderdiğini kabul ettiğinde doğru çıktı. Jasmine yine de Gino’yu kabul etti, ama şimdi Ben’in arkadaşına mesaj atacak mı? 90 Günlük Nişanlısı çift ​​ayrılacak mı?

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Gino, her zaman Jasmine’in taleplerine boyun eğip uysal ve saf görünse de. 90 Günlük Nişanlısı, Eski sevgilisi Jasmine’e mesaj attıktan sonra kişiliğinin karanlık bir tarafı ortaya çıktı. Gino, kadınla temas halinde olduğunu inkar etmek için elinden geleni yaptı ama Jasmine onun yalan söylediğini anladı. İhanete uğrayan ve tecavüze uğrayan Jasmine, çıplak fotoğraflarını dağıttığı için Gino’yu dava etmekle tehdit etti. Ancak Gino, çıplak olarak adlandırılamayacağını iddia etti çünkü sadece üstsüz bir Yasemin vardı. Hayranlar Jasmine’in Gino’yu oradan oraya atmasını istedi. Ancak, Jasmine’in Gino’ya o kadar aşık olduğunu görmek kolaydı ki, Gino sadece onu affetmedi, aynı zamanda yakın zamanda teklifine evet dedi. 90’dan önce günler Bölüm.


İlgili: 90 Günlük Nişanlısı: İzleyiciler Neden Gino’nun Yasemin Sahibi Olduğu İçin Şanslı Olduğunu Düşünüyor

TLC izleyicileri, Gino ve Jasmine’in aceleci ilişkisinin sonunun iyi olmayacağını tahmin etti. için bir önizleme 90 Günlük Nişanlısı: 90 Günden Önce Tümünü Anlat Bölüm 1 gönderen ET Gino’nun büyük bir aptallık yaptığını gösteriyor. Sunucu Shaun Robinson, Gino’ya mesaj atıp göndermediğini soruyor.bu kadrodaki herkes” ve Gino ne demek istediğini sormak için masum yüzünü takınır. Daha fazla araştırıldığında oyuncu kadrosuyla konuştuğunu kabul ediyor, ancak daha önce başka biriyle konuştuğunu reddediyor.bağrol arkadaşlarına. “Peki ya Benjamin’in arkadaşı Jessica?” diye soruyor Shaun. “Peki ya ona?” Gino’nun cevabıdır. “ona mesaj attın mı” Shaun’a tekrar sorar, Gino’nun yanıtladığı “HAYIR.” Gino telaşlı göründüğü için Shaun, onunla Michigan’da ikamet eden Jessica arasında herhangi bir bağlantı olup olmadığını tekrar sorgular. Görünüşe göre Gino gerçeği ağzından kaçırıyor, “ee…”Amerikalı öğretmen Yasemin’in içini yaktığında”çılgın Panamalı kız arkadaş” sohbetine katılır.


Shaun neden sana bu soruları soruyor?Jasmine, oyuncu kadrosunun geri kalanının kıkırdamasına neden olduğunu söylüyor. Oyuncu kadrosunun Gino’nun başının büyük bir belada olduğunu bildiğini gösteren birkaç sesli kelime duyulur. Jasmine, Gino’nun bilmesini sağlar”gerçek her zaman ortaya çıkar.Jasmine, Gino’nun itiraf etmesini istiyor. Gino’nun ağzından gerçeği öğrenmek istiyor, Shaun veya Ben dahil başka kimseden değil. Jasmine sorarken kendini tekrarlıyor, “Shaun neden sana bu soruları soruyor?” Gino’nun sessizliği binlerce kelime söylüyor, ama aynı zamanda yeniden birleşme bölümünün öngösterim klibinin bittiği yer.

için bir römork 90 Günlük Nişanlısı: 90 Günden Önce 5. sezon Tell-All, Jasmine’in Gino ile ilişkisinin sona erdiği anlamına gelebilecek bir şey yaptığını gösterdi. Jasmine, Gino’nun kendisine verdiği nişan yüzüğünü çıkarmaya çalışır. Bu arada, Ben’in arkadaşı Jessica “” olarak biliniyordu.filtresiz arkadaşBen’i Mahogany Roca’nın onu avladığına ikna etmek için bölümlerden birinde ortaya çıktığında. Jessica’nın kendisine verdiği DM’lerin nasıl olduğunu açıklamak için Tell-All’a gelmesi durumunda, gerçek Gino’nun maruz kalacağı kesindir. 90 Günlük Nişanlısı yine izleyiciler


Sonraki: 90 Günlük Nişanlısı: Jasmine Neden Gino’nun Korkunç Davranışını Gerektiriyor?

Kaynak: ET/Youtube

Libby Potthast Andrei Castravet Eleanor 90 Günlük Nişanlısı Sonsuza Kadar Mutlu

90 Günlük Nişanlısı: Libby Hamile Kalmasının Gerçek Nedenini Açıkladı


Yazar hakkındasinema-1

Bir cevap yazın