April Fools’ günü gülmek için harika bir zamandır ve birçok video oyunu şirketi biraz neşe yaymak isterken, her yıl sektördeki en büyük isimlerden bazılarının eğlenceye katıldığını görüyor. Bu yıl, hızlı bir şakadan daha fazlası olmasını dilediğimiz, oyunla ilgili donanım için akıllı mizah ve reklamların başka bir müthiş örneği oldu ve sizin için aşağıdaki en iyi şakalardan bazılarını topladık.

NZXT H-AND mobil oyun bilgisayarı biraz garip görünüyor

Çevre birimleri üreticisi NZXT, H-AND mobil PC için bir prototip ortaya çıkararak bugün elde taşınabilir oyun bilgisayarı pazarına atlamak hakkında şaka yaptı. 32 çekirdekli 64 iş parçacıklı APU, 800 DPI 12 inç ekran, anahtarsız bir çekmece klavyesi ve hayali kabuğunda bol miktarda RGB’ye sahip olan buradaki asıl kahkaha, yüz düğmelerinin ve kayan fare tekerleğinin yerleştirilmesidir. Her nasılsa, oyuncuların bunu yapmaya hazır olduğunu düşünmüyoruz. değiştirmek Daha şimdi.

Razer, Hypersense metaverse takımını ortaya koyuyor

Metaverse geliyor ve onu durdurmak için yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Yine de yapabileceğiniz şey, 1998 VR Troopers bölümünden başarısız bir kostüm testi gibi görünmeyen kurgusal Razer Hypersense takımını giymek. Bu tamamen sahte olmayan kostümü kullanarak, dokunsal geri bildirim teknolojisi sayesinde metaverse’e girebilecek ve her hissi hissedebileceksiniz. Ve evet, RGB aydınlatması var.

Nintendo, NFTii pazarına giriyor

Son olarak, gerçekten toplamaya değer aptal JPEG’ler. Sayesinde OyunXPlain Bu komik ve korkunç şaka için.

Aramızda sadece bir gün için bir at modu ekler

Aramızda, iki bacağın iyi olabileceğini, dört bacağın kesinlikle daha iyi olduğunu kanıtlamak için çıktı. Sadece bugün için geçerlidir, ücretsiz güncelleme Aramızdaki ekip arkadaşlarını ve sahtekarları kendilerinin lanetli dört ayaklı versiyonuna dönüştürüyor.

Pokemon Git

Benim için aynen.

Aynen. Bu Pokemon Go etkinliğinde her yerde aynı. Kendisi gibi kılık değiştirmiş şirin pembe bir damla olmayan Profesör Willow’un bazı özellikleri var. yeni özel araştırma senin yardımına ihtiyacı var. Ditto olmadığına emin misin?

Tunik, AŞIRI bir devam filmi alıyor

Tunik, The Legend of Zelda gibi macera oyunlarına yönelik güzel hazırlanmış bir aşk mektubu ve var olmayan devamı için, yeşile bürünmüş herkesin en sevdiği tilki, yakınınızdaki bir yarım boruda bazı hasta numaralar yapacak.

korsan

Kompakt PC oyun aksesuarlarında son sözün anahtarsız klavye olduğunu mu düşünüyorsunuz? Corsair, sınırlı tuşlara ve neredeyse sınırsız özelleştirmeye sahip yüksek teknoloji ürünü bir donanım dilimi olan K1 RGB ile dünya görüşünüzü sarsmak için burada. Her seferinde bir anahtar, yani.

langırt

Tek bildiğim, kolay bir atışı kaçırdığımda, makineyi bana eğdirdiği için Niles’ı suçlayacağım.

Minecraft her seferinde bir blok olmak üzere kaydediliyor

Her seferinde bir blok. Bir anlık görüntü değil, bir gerileme görüntüsü. Her seferinde bir blok. Hiçbir şey eklenmiyor, ancak bir şeyler kaldırılıyor. Her seferinde bir blok. Burada kendiniz deneyin. Her seferinde bir blok.

Bugsnaxx snax boyutunda olur

Bugsnax geliştiricisi Spicy Horse, geçen yıl tüm hatalarını oyundan kaldırarak düşünülemez olanı yaptı. Bu yıl stüdyo, The Isle of Smallsnax yükseltmesiyle sinir bozucu ve lezzetli konusunu küçülten ikinci bir ücretsiz güncelleme ekliyor. Her zamankinden daha küçük, daha iyi ve daha buggy.oyun-1

Bir cevap yazın