Arcade1Up'ın Yerden Tasarruf Sağlayan Yeni Oyun Salonu Makinesi Kucağınıza Oturuyor başlıklı makalenin resmi

Dörtte üç ölçekte bile, Arcade1Up’ın minyatür arcade dolapları bir odayı hızla doldurabilirve her biri birkaç yüz dolarla, bir bütçeyi aynı hızla silebilir. Oda sıkı olanlar için, Arcade1Up’ın yeni Couchcade’i atari tarzı kontrolleri kucağınıza, retro oynanışı TV’nize getirir.

Bileğinizdeki akıllı saat bile retro video oyunları oynayabiliyorgibi klasik oyunları oynayacak yaşta olanlar Pac-Man, Galaga, Ölümüne kavgaya da NBA Jam ilk piyasaya çıktıklarında, bir atari kabininin etrafında dolaşırken onları deneyimleyebildiler. Retro oyunların popülaritesi sadece oyunların kendileriyle ilgili değil, aynı zamanda çoğumuzun ilk oynarken sahip olduğu deneyimi yeniden yaratma arzusudur.

Ancak orijinal arcade dolapları hala binlerce ve binlerce dolara mal olurken, Arcade1Up’ın minyatür rekreasyonlarının neden son birkaç yılda popülaritesinin patladığını anlamak kolay. Dört arkadaştan oluşan bir grup etrafta toplanabilir Arcade1Up’ın Simpsonlar kabine ve çeyrek dolu bir cebe ihtiyaç duymadan tekrar genç gibi hissediyorum, ancak minyatür atari makineleri toplamak hala ucuz bir hobi değil.

Arcade1Up'ın Yerden Tasarruf Sağlayan Yeni Oyun Salonu Makinesi Kucağınıza Oturuyor başlıklı makalenin resmi

Arcade1Up ayrıca minyatür atari makinelerinin çoğunun daha da küçük masa üstü versiyonlarını yapıyor, ancak Couchcade şirketin şimdiye kadarki en yer dostu çözümü. Birinin tam boyutlu bir arabanın kontrollerini parçaladığını hayal edin. Pac-Man atari kabini ve ardından alt tarafa bir yastık zımbaladı, böylece onu kucağınızda tutarken bacaklarınız gevşek kablolar ve çeşitli elektronik parçalar tarafından dürtülmez: Couchcade’in sunduğu şey aslında budur.

Kucağınızda, büyük boy bir joystick’e ve aşağı yukarı neyle eşleşen eylem düğmelerine sahip bir kontrol cihazı oturuyor. Pac-Man 80’lerin oyuncu dolapları, HDMI üzerinden TV’ye bağlanan küçük bir konsola/alıcıya 2,4 GHz sinyal kullanılarak kablosuz olarak bağlanır. Ek olarak Pac-ManCouchcade, dahil olmak üzere dokuz diğer yerleşik retro oyuna sahiptir. Pac-Mania, New Rally-X, Galaxian, Galaga, Galaga ’88, Dig Dug, Dig Dug II, Rolling Thunderve harita.

180 $ fiyat etiketi ile, Couchcade ucuz olmaktan uzak. Tabletiniz, akıllı telefonunuz ve dizüstü bilgisayarınız şu anda mevcut olan birçok ücretsiz yazılım emülatörünü kullanarak bu oyunlardan herhangi birini kolayca oynayabilir, bu nedenle Arcade1Up’a en çok ödediğiniz şey dev kontrolör, suni ahşap kaplama ve gönül rahatlığıdır. Bu oyunların kopyalarını kendiniz bulmakla veya öykünme yoluyla oynamanın yasal gri alanında gezinmekle görevlendirilmemek.genel-7

Bir yanıt yazın