Siber güvenliğe ilgi duyan herkes için Python öğrenmek bir zorunluluktur. Dil, beyaz şapka korsanlığında yaygın olarak kullanılır ve profesyoneller testleri otomatikleştirmek için Python komut dosyalarını kullanır. Ayrıca, siber güvenliğin “yumuşak” tarafında bir kullanımı vardır – güvenliği ihlal edilmiş veriler için web’i kazımak ve hataları tespit etmek gibi.

Dokuz tam uzunlukta video kursu içeren The Complete 2022 Python Programmer Bundle, bu güçlü programlama dilini kavramanıza yardımcı olur. Dahil edilen eğitim toplamda 1.791 $ değerindedir. Ancak özel bir fiyat düşüşü sayesinde, The Hacker News okuyucuları paketi bugün sadece 39 $ karşılığında alabilirler.

Özel teklif – Bu Python video eğitimi kitaplığı 46 saatlik içerik içerir ve bugün ömür boyu erişim elde edebilirsiniz. sadece 39 $ için!

Her yeni yıl bilgisayar bilimi yeteneği MIT ve Stanford’a geldiğinde, öğrendikleri ilk dillerden biri Python’dur.

Niye ya? Okuması nispeten kolay. Ama daha da önemlisi, süper çok yönlü ve çok güçlü.

Herhangi bir teknik tutkunuz varsa, o parlak genç beyinlerin liderliğini takip etmekte fayda var. Sadece Python’da ustalaşmak, geliştirmede altı haneli bir kariyer açabilir. Tam 2022 Python Programcı Paketi, giriş yolunuz. Paket, temel bilgilerden başlayarak sizi ileri tekniklere götüren toplam 46 saatlik uygulamalı eğitim sağlar.

Yol boyunca, mekansal analiz, kazıma, algoritma oluşturma, raporlama ve daha fazlasını öğreneceksiniz. Her kurs, kendinizi deneyebileceğiniz birçok aktivite içerir ve her parkurun sonunda bir bitirme sertifikası kazanabilirsiniz.

Önceki öğrenciler tarafından 5 üzerinden 4,6 yıldızla derecelendirilen kıdemli bir yapay zeka ve yazılım mühendisi olan Edward Pie’nin beğenilerinden öğreniyorsunuz. Burada, ona birkaç başka parlak eğitmen de katılıyor.

Toplam değerlerinden %97 indirimle dokuz kursun tamamına sahip olmak için şimdi sadece 39$’a sipariş verin!

Fiyatlar değişebilirsiber-2

Bir yanıt yazın