Inferno, Teksas’ta işler daha da ısınmak üzere. buna göre Hollywood MuhabiriYönetmen James Wan, Robert McCammon’un romanını uyarlamak için anlaştı. iğneleyici Peacock için orijinal bir dizi olarak.

iğneleyici Inferno adlı küçük bir kasabada geçen bilimkurgu öğelerine sahip bir korku hikayesidir. Hikaye başladığında, Inferno zaten solmakta olan bir ekonomi ve sakinler arasında devam eden ırksal gerilimler tarafından kuşatılmıştır. Bir uzaylı uzay gemisi kasabanın yakınında çöktüğünde, ortak sefalet aşırı hızlanır. Kısa bir süre sonra, Stinger adını alan bir uzaylıyla birlikte başka bir uzay gemisi gelir. Diğer gemiyi geri alma görevindedir ve Stinger amacında kesinlikle acımasız ve amansızdır. Ayrıca Inferno’yu düzleştirecek ve içindeki herkesi yok edecek teknolojiye de sahip.

Ancak, televizyon projesi çağrılmıyor iğneleyici† Bunun yerine, daha az cüretkar bir adı var: Çay bardağı† THR’ye göre, Çay bardağı “Gizemli bir tehdit karşısında bir araya gelmesi gereken bir Teksas çiftliğinde birbirinden farklı bir grup insanı” takip ediyor. Geleneksel bir saatlik drama yerine “yarım saatlik korku gerilim filmi” olarak tasavvur ediliyor.

Korku, Wan’ın tekerlek yuvasında çok fazla, çünkü o, filmin ortak yaratıcısı. testere ve sinsi, ve yaratıcısı Büyücü franchise. O da yönetti öfkeli 7su adamıve yaklaşan devam filmi, Aquaman ve Kayıp Krallık

Sarıtaş yazar Ian McCulloch yazacak Çay bardağı ve Wan, McCammon, Michael Clear ve Rob Hackett ile birlikte dizinin yürütücü yapımcılığını üstleniyor. Şu an için ne zaman olduğu hakkında bir bilgi yok. Çay bardağı üretime başlayabilir.


genel-19

Bir cevap yazın