Yaklaşan iPhone 14 serisi el cihazlarının ekran altı Touch ID’yi benimsemeyebileceği bildiriliyor. Tanınmış bir analist, artık iPhone kullanıcılarının el cihazlarında Touch ID desteği için daha uzun süre beklemeleri gerekeceğini tahmin ediyor. iPhone 14 serisi akıllı telefonların ekran boyutları birkaç gün önce bir bahşişçi tarafından sızdırılmıştı. Önceki sızıntılar, Apple iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’in bu yıl hap şeklinde yeni bir delgeç deliği yerleştirmek için daha uzun ekranlara sahip olabileceğini gösteriyor. Geçen haftaki bir rapor, Apple’ın iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’e yeni bir A16 Bionic SoC ekleyebileceğini, Pro olmayan modellerin (iPhone 14 ve iPhone 14 Max olarak adlandırılması bekleniyor) geçen yılki A15 ile gelebileceğini de öne sürüyor. Biyonik.

Güvenilir Apple izleyicisi ve TF International Securities analisti Ming-Chi Kuo tweetlendi en son anket, 2023 ve 2024’teki yeni iPhone cihazlarının ekran altı Touch ID’yi benimsemeyebileceğini gösteriyor. Bunun nedeni, iPhone’da maskeli Face ID’nin zaten bir biyometrik çözüm olması olabilir. Yaklaşan iPhone akıllı telefonlarının en erken 2023 yılına kadar ekran altı parmak izi algılamayı desteklemesi bekleniyordu.

Bu ayki bir sızıntı, iPhone 14’ün 6.06 inç esnek OLED ekranla geleceğini ve iPhone 14 Pro’nun 6.06 inç esnek OLED LTPO ekrana sahip olacağını öne sürdü. iPhone 14 Max, 6.68 inç esnek OLED ekrana sahip olacak ve iPhone 14 Pro Max, 6.68 inç OLED LTPO ekrana sahip olacak. Bilgiler, Apple’ın bu yıl iPhone mini form faktörünü bırakacağını öne süren önceki bir raporla uyumlu.

Daha önceki bir rapor, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’in, önceki iPhone nesillerinin ekran çentiklerinin yerini alacağı söylenen hap şeklinde yeni bir delik açma deliğine uyum sağlamak için bu yıl daha uzun ekranlara sahip olabileceğini öne sürüyor.

Apple’ın iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’e yeni Apple A16 Bionic SoC’leri dahil etmesi beklenirken, Pro olmayan modellerin – iPhone 14 ve iPhone 14 Max olarak adlandırıldığı söyleniyor – geçen yılki A15 Bionic ile birlikte geleceği belirtiliyor. yonga seti.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Jasmin Jose, Gadgets 360’ta alt editördür. Geçmişte sanat, kültür, bilim ve genel haberleri kapsayan araştırmacı belgeseller, PSA’lar ve video özellikleri yönetmiştir. İnternetin gücüne inanıyor ve sürekli olarak dünyadaki yaşamı değiştirecek bir sonraki yeni teknolojiyi arıyor. Haber yapmadığı zamanlarda kurgu, fizik ya da felsefe okurken, çilek toplarken ya da sinemadan bahsederken bulunabilir. [email protected] adresinden ona yazın veya …Daha fazla

Samsung Galaxy M33 5G Hindistan’da Fiyatı, Kullanılabilirliği 2 Nisan Lansmanı Öncesinde Açıklandı

İlgili Öykülergenel-8

Bir yanıt yazın