Destiny 2’de yaptığınız şeyi bırakın ve Kule’ye gidin. Gunsmith, Banshee-44, envanterinin yenilendiğini gördü ve özellikle Pota’da zaman geçirirseniz isteyeceğiniz bir silahı paketliyor: füzyon tüfeği Snorri FR5. Birini güvenceye almak için yalnızca 24 saatiniz var, o yüzden olabildiğince çabuk başlayın.

Snorri’de epeyce iyi rulo olsa da, menzilini büyük ölçüde artıran bir dizi avantaj nedeniyle bu dikkat çekicidir. Projeksiyon Sigortası, Tam Geçiş ve Menzil Ustalığı ile toplam menzil statüsünü 96’ya kadar tekmeleyebilirsiniz; gerçekten Crucible maçlarında çok uzaklarda. Menzili, denge durumu lehine biraz azaltsanız bile – füzyon tüfekleri için gereklidir, çünkü istikrar, silahın üç turlu patlamasının ne kadar sıkı bir şekilde paketlendiğini belirler – yine de bu şeyden biraz uzaklaşabilirsiniz.

Bu Snorri’nin son derece yüksek potansiyel menzili, onu Pota’da bir canavara dönüştürebilir ve rakiplerinizi beklediklerinden çok daha uzaklardan zaplamanıza olanak tanır.

Silahta bulunan diğer avantajlar PvP için de kullanışlıdır. Başarılı Isınma avantajı, bir öldürmeden sonra silahın şarj süresini kısaltarak, bir düşmanı nakavt etmek ve arkadaşlarından birini anında zapt etmek için harika hale getirir. Zorunlu Yeniden Yükleyici avantajı ayrıca Omolon Akışkanlar Dinamiği köken özelliğini de iyi bir şekilde eşleştirir, böylece ilk etapta şarjörü doldurmak için yeterli cephaneniz olması koşuluyla, tam şarjöre yakın bir şekilde yeniden doldurmak yükleme sürenizi önemli ölçüde kısaltır.

Genel olarak, oyun tarzınıza bağlı olarak bu bir Snorri’nin mutlak bir tanrı rulosu olmayabilir, ancak yine de satın almanız gereken oldukça harika bir oyun. Mesele şu ki, satın almak için yalnızca 30 Mart Çarşamba günü yapılan günlük sıfırlamaya kadar vaktiniz var. Banshee’nin envanteri Salı günleri Destiny 2’nin haftalık sıfırlamasıyla sıfırlanıyor, ancak bir nedenden dolayı Çarşamba günleri de karıştırılıyor. Bu yüzden Kule’ye gidin ve bunu hemen şimdi satın alın.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1

Bir yanıt yazın