Best Buy’ın günün fırsatlarından biri, Microsoft Surface Laptop 4’ün Sandstone versiyonu, 1.349,99 dolara satılıyor. Günün bu fırsatları oldukça geçici olsa da, bu, birkaç hafta önce benzer bir konfigürasyonda paylaştığımız bir anlaşmayı 50 $ ile bile geride bırakan harika bir fiyat düşüşü. Normalde bu dizüstü bilgisayarlar yaklaşık 1.700 dolara satılmaktadır.

Yine de 1.399,99 $ karşılığında Matte Black sürümünü alabilirsiniz. O kadar ucuz değil ama yine de iyi bir fiyat ve bu rengi tercih ederseniz buna değer.

Yüzey Dizüstü Bilgisayarı 4 Bb

Microsoft Surface Dizüstü Bilgisayar 4 | 350 $ indirim

Bu sadece harika bir indirim değil, Laptop 4’ün daha gelişmiş yapılandırmalarından birinde indirimli bir fiyat. Bir Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve 512 GB yarıiletken sürücü elde edersiniz. Süper güçlü bir makine ve harika bir fareden özel bir sürüm elde edeceksiniz.

Best Buy’da 1.349,99 $

Surface Laptop 4’ü geçen yıl Nisan ayında inceledik ve Tavsiye Edilen rozetiyle 5 üzerinden 4 yıldız verdik. Daniel Rubino, “Bir Yüzeyi Yüzey yapan şey, Microsoft’un ayrıntılara ve parçalarının toplamına gösterdiği özendir… Bu, özellikle mevcut en güzel ve en keyifli dizüstü bilgisayarlardan biri olan Surface Dizüstü Bilgisayar için geçerlidir.”

Surface Laptop 4’ün bu sürümü bir Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve 512 GB yarıiletken sürücü içerir. Ayrıca tam dokunmatik ekranlı ve 2256 x 1504 piksel çözünürlüğe sahip 13,5 inçlik bir ekrana sahip oluyorsunuz. Ayrıca Windows Ink ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır, yani isterseniz Surface Pen aksesuarını kullanabilirsiniz.

Surface Laptop 4’ün diğer harika özelliklerinden bazıları, aslında 17 saate kadar sürebilen uzun ömürlü bir pil ömrü içerir. Ayrıca, yalnızca bir saat içinde %80’e kadar geri dönmenizi sağlayan hızlı şarj teknolojisini de içerir. Surface Laptop 4, kablosuz bağlantı için Wi-Fi 6 ve Bluetooth’a ek olarak, en sevdiğiniz çevre birimlerini takmak için USB-C ve USB-A bağlantı noktalarına da sahiptir.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20

Bir yanıt yazın