The Witcher 3’ün kalan son Paskalya Yumurtalarından biri gibi görünen şey ortaya çıkarıldı ve ortaya çıkması için oyun içi yedi yıl gerekiyor.

YouTuber x Letalis The Warble of a Smitten Knight görevinde merkezi bir rol oynayan Blood and Wine DLC karakteri Vivienne de Tabris ile ilgili açıklanacak daha çok şey olduğuna dair Witcher 3 macera tasarımcısı Philip Weber’in ipuçlarını takip eden sırrı keşfettik.

Blood and Wine’da Vivienne, kuşa, özellikle de sarı otu gibi görünmesi için lanetlenmiş bir kadındır. Geralt, lanetin kaldırılmasında Vivienne’e yardım edebilir; bunun çözümlerinden biri laneti sarımsaklı bir yumurtaya aktarmaktır. Bu yöntemin dezavantajı, ortalama oriole kuşuyla aynı ömre sahip olması, en fazla yedi yıl olmasıdır.

Hayranlar tarafından Ukrayna için yapılan bir yardım canlı yayınında henüz keşfedilmemiş Paskalya yumurtası hakkında soru sorulduğunda, Weber bunun “Skellige’de” olduğunu ve oyuncuların beklediğinden “biraz daha ileri gittiğini” söyledi. Abartmıyordu. xLetalis’in belirttiği gibi, Paskalya yumurtası, Vivienne’in kaderini keşfetmek için oyun içi saati yedi yıl ileriye taşımak için meditasyon yapmayı veya PC konsol komutlarını kullanmayı içerir. Tabii ki, Vivienne yedi yıl sonra Skellige’deki bir handa ölü bulunabilir ve hikayesini sona erdirebilir.

xLetalis, Vivienne yere yığıldıktan sonra bile selamlanabileceğinden, Paskalya yumurtasının bitmemiş göründüğünü söylüyor. Ölümü ayrıca kıyafetlerinin garip bir açıyla bükülmesine neden olur ve tüm durumu arayışı için gerçek bir sonuçtan çok bir hata gibi gösterir. Ayrıca, hiçbir karakter Vivienne’in kaderini fark etmiyor gibi görünüyor. Yine de, oyuncuların %99’undan fazlasının göremediği bir NPC etkileşiminde ayrıntılara gösterilen bu ilgiyi görmek harika.

ile bir röportajda IGNWeber (şu anda Unreal Engine 5 üzerinde çalışacak olan yeni, geliştirilmekte olan Witcher oyununun kampanya direktörüdür), Witcher 3’te bulunacak “son sır olup olmadığından” emin olmadığını, ancak “kesinlikle öyle olduğunu” söyledi. oldukça yakın.”

Weber, “Geliştirmenin son aylarında herkes o kadar çok ayrıntı sakladı ki, insanlar muhtemelen bir gün yeni bir şeyler bulacaklar” dedi.

İşin garibi, görünüşe göre xLetalis aslında sırrı keşfeden ilk kişi değildi, sadece İngilizce konuşan ilk kişiydi (ve konuyla ilgili ilk video çeken kişi). Olarak bilgisayar oyuncusu raporlar, Almanca site Oyun yıldızı 2020’de Paskalya yumurtasından bahsetti. Witcher 3’ün bu yıl içinde mevcut nesil konsollara gelmesi planlanıyor.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1

Bir cevap yazın