WWDC 2022 henüz duyurulmamış olsa da, etkinlikte yeni donanım görmeyi umanlar için, muhtemelen beklentilerinizi azaltmalısınız. Bu göre Mark Gurman’ın Power On haber bülteni WWDC’nin büyük olasılıkla yeni donanım tanıtmayacağını açıkladı.

Adil olmak gerekirse, WWDC tipik olarak Apple’ın iPhone, iPad, Apple Watch ve Mac bilgisayarlar gibi cihazlarının yazılımlarında bir sonraki büyük güncellemeyi duyurduğu yazılım odaklı bir etkinlik olmuştur. Şirket geçmişte bazı yeni donanımları piyasaya sürmüş olsa da, söylediğimiz gibi, genellikle daha yazılım odaklı, bu yüzden fazla ümitlenmeyin.

Apple’ın yeni ve yeniden tasarlanmış bir MacBook Air üzerinde çalıştığına ve 13 inç MacBook Pro’ya 2020’den beri güncellenmeyen bir güncellemeye çalıştığına dair söylentiler var, bu yüzden muhtemelen bazı kullanıcıların bu yenilikleri umduğunu düşünüyoruz. cihazlar WWDC’de gösterilecektir.

Bunun yerine, yeni bir MacBook Air veya 13 inç MacBook Pro almak istiyorsanız, Apple’ın genellikle yeni donanımları duyurduğu yılın çok sonrasına kadar beklemeniz daha iyi olabilir. Bu güncellemelerin M2 yonga setini de tanıtması bekleniyor, ancak belki Apple bize WWDC’ye bir göz atabilir. Her iki durumda da, öğrenmek için beklememiz gereken bir şey.

dosyalandı Elma >Genel. Wwdc hakkında daha fazlasını okuyun. Kaynak: macworldgenel-1

Bir yanıt yazın