Evet, Apple Servisleri Şu Anda Kapalı başlıklı makalenin resmi [UPDATE: All Better, Apparently]

Fotoğraf: Ben Marans/SOPA Görselleri/LightRocket (Getty Resimleri)

GÜNCELLEME 15:45 EST Apple’ın hizmetleri öğleden sonra geç saatlerde tekrar çevrimiçi oldu. Elmalar sistem durumu sayfası daha önce “aşağı” olarak listelenen tüm hizmetlerin artık yeşile döndüğünü gösteriyor. Tam olarak ne olduğu hala belli değil ve Apple, durum hakkında yorum yapmak için Gizmodo’nun e-postasını asla geri göndermedi.


elma dır-dir büyük teknik zorluklar yaşıyor ve çeşitli hizmetleri için yaygın kesinti raporları interneti dolduruyor.

Şirketin kendi durum sayfası gösteriler en popüler ürünlerinden bazıları çalışmıyor. çoklu raporlar-dan dahil Aşağı DedektörWeb sitesi ve uygulama kesintilerini izleyen , iCloud, Apple Music, App Store, iTunes, Apple TV, iMessage, Mail, Kişiler, Find My, Apple Maps, FaceTime, Apple Fitness+ ve hatta sevgili ev yardımcımız kullanıcılarının Siri’nin hepsinin büyük sorunları var gibi görünüyor. Ek olarak, Bloomberg raporlar Apple’ın hem kurumsal ofisleri hem de Apple Store perakende satış yerleri için dahili sistemleri de çalışmıyor. Şirketin, evden çalışmakta zorluk çeken çalışanlarına, alan adı sistemi (DNS) sorunlarının kesintiye yol açtığını bildiren dahili mesajlar gönderdiği bildiriliyor. bu Bu kesintilerin tam kapsamı ve etkiledikleri bölgeler belirsizdir. Ağın başarısızlığı, hizmetleri ve ürünleri nadiren bozulan Apple için nadir görülen bir yanlış adımdır.

Twitter Bir Apple ürününe veya diğerine ulaşamadıklarını iddia eden kişilerden gelen şikayetlerle birlikte:

Apple’ın sistemi durum sayfası– ürün ve hizmetlerinin ne kadar iyi çalıştığına dair canlı bir çetelesini tutar –gösteriler App Store, Apple Music, Apple İşletme Yönetimi, Apple Radyo ve Podcast’ler, Apple Arcade, Apple Schoolwork ve Apple TV +’nın hepsinde büyük sorunlar var, ancak hepsi değil, yalnızca “bazı kullanıcılar” etkileniyor. Apple, kesintiler hakkında ne yaptığı veya sebeplerinin ne olabileceği konusunda bir açıklama yapmadı. Ancak, neler olup bittiğine dair açıklama için şirkete ulaştık ve yanıt verirlerse bu hikayeyi güncelleyeceğiz.

Evet, Apple Servisleri Şu Anda Kapalı başlıklı makalenin resmi [UPDATE: All Better, Apparently]

Ekran görüntüsü: Lucas Halat/Elma

Apple için sorunlara neden olan şey, Down Detector gibi bir dizi başka şirket için de sorunlara neden olabilir. gösteriyor gibi görünüyor bir dizi başka büyük şirket ve platform da kesintiler bildiriyor.

Apple’ın sistem durumu sayfası, birçok kullanıcının kesintiyle ilgili deneyimlerinin gerisinde kaldı ve güncellemenin bir dakika sürmesi, birkaçını ciddi şekilde sinirlendirdi.genel-7

Bir yanıt yazın