Jane Foster & the Mighty Thor #1'in kapağında Thor ve Thor Odinson rolünde Jane Foster.

resim: Ryan Stegman/Marvel Çizgi Romanları

Big Two çizgi romanları, karakterlerinin doğru olduğundan emin olmayı sever. canlı aksiyon meslektaşları ile sıraya girdi ne zaman yeni bir film veya şov vizyona girmeye yakınsa. İle birlikte Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Sinemaların vizyona girmesine birkaç ay kala Marvel, Jane Foster’ın sinemaya geri dönmek için biraz zaman harcayacağını duyurdu. gök gürültülü başlık ilk olarak 2014’te miras kaldı.

Hafta sonundan önce Marvel, beş bölümlük yeni bir mini dizi duyurdu. Jane Foster ve Kudretli Thor. gelen yeni çizgi roman yazar Torunn Grønbekk ve sanatçı Michael Dowling, Jane’i (kim Valkyrie oldu Son birkaç yıldır, buna ayak uyduramadıysanız) çeşitli Asgardlı kötü adamların (Enchantress, Hela ve trol Ulik dahil) Thor’un evine saldırmasını durdurmak için Thunder God of Thunder ile birlikte çalışın. Mjolnir’i kullanmanın geçmişte kanserini alevlendirerek onu neredeyse öldürecek olmasına rağmen, Jane yardım edemez ama Mighty Thor’un mantosunu üstlenir ve arkadaşıyla birlikte onları geri püskürtmek için çalışır.

Çekiç, Jane onu son aldığından beri bazı değişiklikler geçirdi. akımda Thor Donny Cates ve Nic Klein’ın solo çalışması olan Mjolnir’in özü, Jane, canavarı güneşe atmak için Mjolnir’i kullanarak Thor güçlerinden vazgeçtikten sonra Mangog ile kaynaştı. Şu anki “God of Hammers” yayının sayfalarında Thor, Mangog’u devirmek için babasının inanılmaz güçlü silahı Odinsword’ü almak zorunda kaldı ve Jane yeniden dövülmüş Mjolnir’i alırken o bu mini dizide kullanacak.

Jane Foster'ın Çizgi Romanlarda Thor Olarak Geri Döndüğü, Filmlerin Tam Zamanında başlıklı makale için resim

resim: Ryan Stegman/Marvel Çizgi Romanları

Süper kahramanlar, mantolarını iyi bir sıklıkta bırakıp alırlar ve Jane Thor’un çok popüler hale geldiği göz önüne alındığında, bu mini dizi söylenip bittiğinde çekici tutması mümkündür. Çizgi romanlarda dolaşan çok sayıda Örümcek Adam, Wolverine ve Daredevil ile, Marvel’in isimlerini paylaşan kahramanlarla birkaç yıl öncesine göre daha rahat hale geldiğini hissediyor. MCU, Kate Bishop ve Yelena Belova ve Kaptan Amerika olarak Sam Wilson aracılığıyla yavaş yavaş daha eski kahramanları getirdiğinden, Jane’in gök gürültülü büyük ekran tanıtımına eşlik etmesi için bazı çizgi romanlar alması doğru geliyor.

Jane Foster ve Kudretli Thor bu haziranda başlayacak.

[üzerinden[viaoyunlarRadar]


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7

Bir yanıt yazın