Digital Extremes, oyunculara oyun için bu Mart ve Nisan’da gelecek tüm yeni içerikleri gösteren yeni bir Warframe Spring 2022 yol haritasını açıkladı! Vurgulanan şey, önümüzdeki ay gelmesi planlanan yeni genişleme Angels of the Zariman, ancak mağazada bir ton daha var, bu yüzden aşağıdaki tüm ayrıntılara göz atın.

İlkbahar 2022 yol haritasında ilk olarak Warframe Nightwave: Nora’nın Mix Vol. 1yarın 16 Mart başlıyor. Bu Eski ve yeniyi kapsayan benzersiz ödüllerin bir karışımını ve tüm oyuncuların deneyimleyebileceği yeni bir Eylem seçkisini getiriyor.

Sırada, 28 Mart’ta başlayacak olan Warframe’in 9. Yıl kutlaması var. Warframe bu ay 9. yaş gününü bir dizi yeni içerik, bazı ücretsiz donanımlar ve Garuda Prime ile Prime Access programına yepyeni bir girişle kutluyor. Önceki Dex içeriğini kaçıran oyuncular, haftalık uyarılar yoluyla kazanılabilen yeni bir Dex Görünümü ile birlikte iade edilecek. Oyuncular, ücretsiz bir Wisp Dex Dış Görünümü için Warframe’in yıldönümü kutlamaları sırasında giriş yapabilirler.

Son olarak, burada daha fazla ayrıntı var Zariman’ın Melekleri Nisan ayında Warframe’e gelecek genişleme:

Zariman’ın Melekleri Oyunculara Cinematic Quest destanında daha küçük, yeni bir bölüm getiriyor – 30 saatten fazla anlatı odaklı tek oyunculu sinematik oyun ile perçinleme ücretsiz bir bilim kurgu muhteşem. Yepyeni bir Quest’e ek olarak, Zariman’ın Melekleri, yeni bir Warframe, üç yeni oynanabilir görev türü, bir sosyal merkez, Zariman Ten Zero’daki oyuncular için özelleştirilebilir daireler ve yaşam kalitesi iyileştirmelerinin yanı sıra yeni Özelleştirmeler dahil olmak üzere çok sayıda ek içerik ve özellik getiriyor. İlk kez tanıtılacak olan Void Shell Görünümleri, Warframe’deki kişiselleştirmeyi daha da artıracak ve oyuncuların malzemeler üzerindeki dokuları özgürce değiştirmelerine ve Warframe’lerine bir renk tonu uygulamalarına olanak tanıyacak. Bu Görünümler, satın almanın yanı sıra kazanmaya da uygun olacak. Ek olarak, Evolving Weapons, Zariman’daki yeni bir NPC’den temin edilebilen Warframe’de ilk kez sahneye çıkacak. Bu silahlar oyun içinde tamamlanan zorluklara göre gelişecek ve oyuncular ilerledikçe bu silahların çeşitli yönlerinin kilidini açabilecekler.

Zariman’da oyuncular yeni görevler keşfedecek ve Chrysalith adlı yeni bir sosyal merkez şehrini ziyaret edebilecekler. Bu yeni sosyal merkez, oyuncuların prosedürel görevlere yükleme ekranları olmadan sorunsuz bir şekilde erişmesini sağlayacak. NPC’ler ayrıca Chrysalith’te tanıtılacak ve takip edilecek çeşitli yan görevler ve hedefler sunacak.

Warframe için Angels of the Zariman genişletmesi ve daha da önemlisi gerçek çıkış tarihi hakkında daha fazla ayrıntı için MP1st’te bizi izlemeye devam edin!oyun-6

Bir yanıt yazın