Tanınmış bir analist, Apple’ın iPhone 14 serisinin, ‘Pro’ ve normal modeller arasında teknik özellikler açısından çok fazla fark bulunan dört akıllı telefona sahip olacağını söyledi. Apple’ın yeni A16 Bionic SoC’leri iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’e dahil etmesi önerilirken, Pro olmayan modellerin – iPhone 14 ve iPhone 14 Max olarak adlandırıldığı söyleniyor – geçen yılki A15 Bionic yonga seti ile geldiği belirtiliyor. Geçmiş raporlar, bu yılki iPhone 14 modellerinin de tasarım açısından son yıllarda gördüklerimizden oldukça farklı olacağını öne sürüyordu.

Apple analisti Ming-Chi Kuo tweetlendi Apple’ın 2022’nin ikinci yarısında dört yeni iPhone modeli piyasaya süreceğini ve bu modellerin iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max olarak adlandırılabileceğini söyledi. iPhone 14 ve iPhone 14 Pro’nun 6.1 inç ekrana sahip olduğu söylenirken, iPhone 14 Max ve iPhone 14 Pro Max’in 6.7 inç ekrana sahip olacağı söyleniyor.

Başka cıvıldamakKuo, yalnızca iPhone 14 Pro modellerinin yeni A16 Bionic SoC tarafından destekleneceğini söyledi. iPhone 14 ve iPhone 14 Max ise geçen yıl iPhone 13 serisini piyasaya süren A15 Bionic SoC’yi ödünç alacak. Ayrıca, dört modelin tümü “muhtemelen 6GB ile gelecek [of] VERİ DEPOSU”. Bu, daha eski bir sızıntıyla uyumludur. Ancak yakın tarihli bir rapor, Pro telefonların 8 GB RAM alabileceğini öne sürdü. Kuo ayrıca iPhone 14 Pro ve iPhone14 Pro Max’in LPDDR5 RAM alacağını ve iPhone 14 ve iPhone14 Max’in LPDDR4X RAM alacağını söyledi.

Bir analiste atıfta bulunan önceki bir rapor, iPhone 14 ailesinin 120 Hz’e kadar yenileme hızı sağlamak için Apple’ın ProMotion ekranlarına sahip olacağını söylemişti. Ancak başka bir analist, şirketin 120Hz ekranları yalnızca iPhone 14 serisinin Pro modellerinde sunmaya devam edeceğini iddia etti. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’in hap şeklinde deliklerle geldiği bildiriliyor.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Sourabh Kulesh, Gadgets 360’ta Baş Yardımcı Editördür. Ulusal bir günlük gazetede, bir haber ajansında, bir dergide çalıştı ve şimdi çevrimiçi teknoloji haberleri yazıyor. Siber güvenlik, kurumsal ve tüketici teknolojisi ile ilgili geniş bir konu yelpazesi hakkında bilgi sahibidir. [email protected] adresine yazın veya @KuleshSourabh hesabı aracılığıyla Twitter’da iletişime geçin. Daha

Samsung Galaxy M53 5G Fiyat, Teknik Özellikler Sızıntısı; MediaTek Dimensity 900 5G SoC, 108 Megapiksel Dörtlü Arka Kameralar Uçlu

İlgili Öykülergenel-8

Bir yanıt yazın