Techland, oyuncular için daha fazla içerik geldiği için Dying Light 2 için mükemmel lansman sonrası desteğini sürdürüyor gibi görünüyor. Stüdyo, Dying Light 2’nin yeni parkur mücadelelerinin “çok yakında” geleceğini duyurdu, ancak kesin bir tarih vermediler.

Bu, Twitter’da ortaya çıktı, orada stüdyo, oyuncuların The Flying Scorpion Challenge’ı üstlenerek parkur becerilerini geliştirmelerini önerdi.

Henüz kesin bir çıkış tarihi olmasa da, en azından oyuncuların önümüzdeki günlerde ve haftalarda sabırsızlıkla bekleyecekleri bir şey var. Yaklaşan parkur zorluklarının yanı sıra, Techland ayrıca bir dizi DLC öğesini de ücretsiz olarak teslim etti. Sadece bu da değil, stüdyo ayrıca oyuncuların bir New Game+ modu aradığını bildiklerini açıkça kabul etti ve hatta oyuncuların ne tür Fotoğraf Modu seçenekleri istedikleri konusunda geri bildirim istedi.

Bilmiyorsanız, geçen hafta oyun için yeni bir yama yayınlandı ve ölüm döngüsü hatasını ve daha fazlasını düzeltti! Tam yama notlarını buradan okuyabilirsiniz.

oyun-6

Bir yanıt yazın