Popüler Battle Royale oyunu NARAKA: BLADEPOINT güncellendi Omni’s Nightmare adlı yepyeni bir ‘zombi’ modu ile. Burada oyuncular ekip çalışmasına ve grup üyeleriyle sohbet yoluyla iletişime odaklanmak zorunda kalacaklar.

Omni’s Nightmare’de oyuncular rastgele üç gruptan birine atanacak: Evil-Ent Evil-Ent, Evil-Ent LordEvil-Ent ve Heroes. Kahraman rolüne atanırsanız, Ruh Kıvılcımlarının üçü de yandığında kazanırsınız. Kendinizi The Evil-EntEvil-Ent’s veya The Evil-EntEvil-Ent Lord ile ölümsüzlerin vücudunda bulursanız, zafere giden yolunuz tüm Kahramanları yenmekten veya Kahramanlar ayrılan Ruh Kıvılcımlarını yakmaktan ibaret olacaktır. zaman.

Maçın ilk bölümünde Kahraman (İnsan) olarak oynarken, yalnızca menzilli silahlarla donatılacaksınız ve nihai hareket yok. Kaynakları toplamak ve bunları haritanın etrafına dağılmış 3 üssünden birine göndermek için saldırı boyunca savaşmanız gerekecek. Yine de Evel-EntEvil-Ent (Zombie) oyuncularına karşı dikkatli olun, inanılmaz hızlı hareket ederler, yüksek yerlere sıçrayabilir ve ayrıca kayda değer hasar veren balta fırlatabilirler. Belirli gereksinimlere ulaştığınızda oyun, bir portalın görüneceği ve çok daha güçlü silahların hizmetinizde olduğu Aşama 2’ye geçecektir. Kalan bir insan olarak, portal aleminde yolunuza devam etmek zorunda kalacaksınız, yol boyunca güçlendirilmiş silahlarınız ve nihai hareketinizle zombi düşmanlarınızı öldüreceksiniz (2. Aşamada da mevcut olacak).

Bu oyun modundaki harita, EmberEmbers ve Shadow Corruption’dan oluşur. EmbersEmber’ın her biri bir Soul Spark içerirken, Shadow Corruption birkaç Soul Lantern içerir. Shadow Corruption’da fazla uzaklaşmak bir Kahraman olarak sağlığınıza zarar verirken, EmbersEmber’da veya bir Soul Lantern’ın yakınında kalmak sağlığınızı yeniler. Kahramanlar, yalnızca Shadow Corruption’da bulunabilen Rattanları toplamalı ve onları EmberEmber’daki Soul Spark’a taşımalıdır. Bir Evil-Ent veya Evil-Ent Lord olarak, Ember’deyken zamanla sağlığınızı kaybedersiniz ve Shadow Corruption’dan etkilenmezsiniz.

Çinli stüdyo 24 Entertainment tarafından geliştirilen NARAKA: BLADEPOINT, şimdiden altı milyonun üzerinde kopya sattı ve 2021’de Steam’in en çok satan oyunlarından biri oldu. Oyun burada Wccftech’te 7/10 puan aldı.

Super People Battle Royale Oyunu Betasını Yeni Bitirdi; Erken Erişim Sonraki

Mükemmel dövüş ve çapraz geçiş mekaniği ve eşsiz atmosferi ile NARAKA: BLADEPOINT, battle royale kalabalığının arasından sıyrılıyor. Dağınık arayüz, biraz ince ayar gerektiren kontroller, mikro dönüşümlerin kötü uygulanması ve genel içerik eksikliği, deneyime biraz zarar vererek türün hayranları için bir zorunluluk haline gelmesini engelliyor. Temel hala son derece sağlam, bu nedenle uygun destekle NARAKA: BLADEPOINT kesinlikle piyasadaki en popüler battle royale oyunlarının tümüne rakip olma şansına sahip.genel-17

Bir yanıt yazın