Uzaysal sesi seviyorum. Etrafımda hareketler olurken bir sonik kürenin içine konma hissini seviyorum ya da teller tepemde sallanırken ve gong her açıdan sallanırken bir orkestranın tam ortasında oturuyormuşum gibi hissetmeyi seviyorum. peki neden yapabilirim Sadece değil Yeni Apple Studio Display’e uzamsal bir ses hoparlör sisteminin dahil edilmesi konusunda kafam rahat mı?

Şirketin Mart 2022 etkinliğinde iPhone SE 3, M1 Ultra yonga seti ve yeni bir iPad Air ile birlikte ortaya çıkan Apple’ın üstün bir teklifi (buna göre fiyatı 1.599 $ / 1.499 £ / 2.499 AU $ olarak belirlendi). 27 inç, 5K ekran, Apple’ı zor durumda bırakacak ve yaratıcıları neşeyle cıyaklayacak pek çok harika özelliğe sahip.

600 nit parlaklıkta 14,7 milyon pikseli zorlayan bir ekranda yansıma önleyici kaplama var. Üç adet USB-C ve bir Thunderbolt 4 bağlantısı dahil olmak üzere çok sayıda bağlantı noktası vardır. En yeni iPad’lerde olduğu gibi, yerleşik kişi izleme Center Stage görüntülü arama özelliğine sahip 12 MP kamera bile var. Eksik olduğu tek nokta HDR desteği, ancak çoğunlukla bu başka bir makale için bir tartışma.

(Resim kredisi: Elma)

Sesli konuşmak için buradayız ve Apple’ın buraya sıkıştırdığı şey tartışmasız etkileyici. Bazı monitörlerde yerleşik hoparlör yoktur, bunun yerine kullanıcıların masaüstleri için kendi hoparlörlerini tedarik etmelerine izin verir, ancak monitörlerin çoğunda yerleşik bazı zayıf stereo hoparlörlerden başka bir şey görmek nadirdir.işletim-sistemi-1

Bir yanıt yazın