Doğrulanmış içeriden Dijital Sohbet İstasyonu, Xiaomi’nin amiral gemisi akıllı telefonu 12 Ultra hakkında yeni ayrıntılar yayınladı ve Xiaomi’nin telefonun kamera sistemini geliştirmek için Leica ile birlikte çalıştığını doğruladı, bu nedenle piyasaya sürüldükten sonra DxOMark sıralamasında üst sıralarda yer alması gerekiyor.

Bir yıl önce piyasaya sürülen Xiaomi Mi 11 Ultra’nın hala 143 puanla ikinci sırada yer aldığını ve Haziran ayında piyasaya sürülen ve 144 puan alan Huawei P50 Pro kameralı cep telefonunun ardından ikinci olduğunu hatırlayın.

Xiaomi 12 Ultra, geniş açılı ana kamera, ultra geniş açı ve periskop kamera dahil olmak üzere üç modül almalıdır. Konfigürasyon açısından bu, Xiaomi Mi 11 Ultra ile aynı set, ancak Xiaomi 12’nin çeşitli donanım ve yazılım geliştirmeleri alması gerektiği aşikar.Xiaomi 12 Ultra’nın, ekranın üst orta kısmında selfie kamerası için bir delik bulunan Samsung yapımı 2K OLED ekrana sahip olması bekleniyor. 120 watt kablolu ve 50 watt kablosuz şarjı destekleyecek telefon, aynı zamanda yüksek kaliteli stereo hoparlörlere sahip olacak.

Daha önce Digital Chat Station, Redmi K30, K40, Xiaomi Mi 10, Xiaomi 11’in özelliklerini ve çıkış tarihlerini doğru bir şekilde açıklayan ilk kişiydi ve ayrıca çeşitli şirketlerin araştırma ve geliştirme departmanlarında kendi bilgi kaynaklarından aldığı bilgileri düzenli olarak yayınlıyor.

Birkaç gün önce, Xiaomi 12 Ultra’nın piyasaya sürülmesinin 2022’nin ikinci çeyreğine kadar ertelendiği bildirilmişti.genel-22

Bir yanıt yazın