T-Mobile’ın ne kadar uzun sürdüğünü tam olarak bilmiyoruz, ancak 5G Ev İnterneti genişletmesi temelde biz Yaklaşık bir ay önce size anlattığım her şey nihayet resmi ve tamamen detaylı.

Son bir yıldır bir kayanın altında saklananlar için, Macenta’nın giderek artan agresif tanıtımını fark etmeyenler için. Bu giderek daha popüler hale gelen hizmet için, hızla genişleyen ağda sabit kablosuz geniş bant erişiminin ayda yaklaşık 50 ABD Doları karşılığında mevcut olduğunu belirtmeliyiz.
Bugünden itibaren, doğrudan ülkenin önde gelen “Un-carrier”ına (fiziksel veya dijital olarak) giderseniz bu doğrudur VE Metro by T-Mobile mağazalarında. Ön ödemeli kablosuz servis sağlayıcının “uygun bir adresi” ve en az bir sesli hattı olan mevcut müşterilerinin artık hesaplarına T-Mobile Home Internet’i çok az veya hiç çaba harcamadan ve minimum düzeyde ekleyebilecekleri “7.000’den fazla” konumdan bahsediyoruz. harcama.
Bu, milyonlarca müşterinin (teorik olarak) son derece hızlı, güvenilir ve belki de en önemlisi, yıllık sözleşmeler, veri sınırları, etkinleştirme ücretleri ve hatta eski moda bir kredi kontrolü olmadan ultra uygun fiyatlı ön ödemeli ev genişbantına kaydolabileceği anlamına gelir.
İkinci ayrıntı, Metro’da bulunan 5G Ev İnterneti ile şu adresteki aynı hizmet arasındaki iki önemli farktan biridir. T-Mobile, diğeri ön ödemeli operatörün abonelerinin 5G ağ geçidi için bir kerelik 99 $ ‘lık bir ücret ödemesi gerekecek.

Söz konusu cihaz normalde T-Mo tarafından aylık abonelik ücretine dahil edilir, ancak hizmeti Metro’nun ana taşıyıcısından da almak istiyorsanız yine bir kredi kontrolü zorunludur.

Her yerde taahhüt edilen 35 ila 115 Mbps arasındaki tam olarak aynı “tipik indirme hızları” ve hem 5G Ev ağına katılmak için hem de aynı 50 $ aylık ödemenin (Otomatik ödeme ile) gerekli olduğu dikkate alınması gereken başka bir fark yok gibi görünüyor. üzerinde kal.telefon-1

Bir cevap yazın