Yakın zamanda açıklanırsa Apple iPhone SE 3, kompakt bir telefona özlem duyuyorsunuz, ancak Android ekibisiniz, Sony’nin boru hattında Xperia Ace 3 adlı küçük bir telefonu olabileceğinden endişelenmeyin.
Bu kepçe geliyor Zollegeve yayın tanınmış sızıntı yapan Steve H.McFly ile birlikte çalıştı (@OnLeaks) bize cihazın renderlerini getirmek için. Adına bakılırsa, telefon başarılı olacak 2021’de Japonya’da piyasaya sürülen ve ön tasarımı kopyala-yapıştır yapacak olan Xperia Ace 2.

Ekteki görseller, ön kamera için damla çentikli ve büyük bir alt çerçeveye sahip bir cihazı sergiliyor. iPhone SE 3 ayrıca kalın üst ve alt çerçevelere sahip, ancak alt çerçevenin mantığı, Touch ID sensörünü barındırması, bu nedenle Xperia Ace 3’ün parmak izi okuyucusunun iddiaya göre güç ile entegre olduğunu düşünürsek Sony’nin onu küçültmesini neyin engellediğini merak ediyoruz. sağ taraftaki anahtar.

Cihazın, önceki modelle kabaca aynı boyutlara (139.7 x 68.6 x 9.1 mm vs Ace 2 için 140 x 69 x 8.9 mm) ve aynı boyutta 5.5 inç ekrana sahip olduğu iddia ediliyor. Kamera dizisi görünüşe göre 2MP derinlik sensörünü kaybetti ve görünüşe göre yalnızca tek bir 13MP birime sahip olacak.

Çoğu ham özellik hala bir gizem ve kullanılabilirlik ve fiyatlandırma ayrıntıları da bilinmiyor, ancak Zollege cihazın Haziran ayında raflara çıkacağını ve fiyatının 24.999 INR’den (~ 327 $) başlayacağını ve bu da onu 22.000 JPY (~ 190 $) için piyasaya sürülen Ace 2’den daha pahalı hale getireceğini düşünüyor.

Çıkış, yeni telefonun mevcut modelin 4.500 mAh pilini devralacağına inanıyor ve Qualcomm Snapdragon 888 SoC tarafından çalıştırılabileceğini düşünüyor, ancak bunun bir bütçe telefonu ve ufacık 6.1 inç olduğu düşünüldüğünde bu pek olası değil. Xperia 5 III, şirketin kompakt amiral gemisidir ve fiyatı 1.000$’dır. Şirketin şu anda halefi üzerinde çalıştığına inanılıyor. 6.1 inçlik Xperia 5 IV, duyurulmamış Snapdragon 8 Gen 1 Plus tarafından desteklenecek.
Ace 3 muhtemelen orta seviye bir çip ile gelecek. Ace 2, referans olarak, Helio P35 yonga seti tarafından desteklenmektedir. Cihazın Japonya’dan daha fazla pazarda satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli değil, aksi takdirde kompakt telefon hayranları diğerlerini düşünmek zorunda kalacak. Samsung Galaxy S22, Google Pixel 5, Asus Zenfone 8 veya küçük Palm Phone gibi küçük Android telefonlar.telefon-1

Bir cevap yazın