E3’ün bu yıl olup olmayacağı açık bir soru olmaya devam ediyor, ancak uzun süredir gazeteci ve sunucu Geoff Keighley, etrafta dolaşacak çok fazla E3 olmayan olduğundan emin olmak istiyor. Keighley, Summer Game Fest’in 2022’de geri döneceğini zaten doğruladı ve şimdi, bu yılki Gamescom’daki ilk ayrıntıların yanı sıra Opening Night Live’ın geri dönüşünü duyurdu.

Gamescom Açılış Gecesi Canlı, 23 Ağustos Salı günü Almanya’nın Köln şehrinden canlı olarak yayınlanacak. ONL 2021, yeni Saints Row ve Marvel Midnight Suns gibi duyuruların yanı sıra Halo Infinite, Call of Duty gibi oyunlara yayın öncesi ek görünümleri içeriyordu: Vanguard ve Lego Star Wars: Skywalker Efsanesi. Bu yılki etkinlikte benzer ölçekte duyurular beklemek güvenli.

Gamescom’un kendisine gelince, canlı, yüz yüze gösteri 24 Ağustos – 28 Ağustos tarihleri ​​arasında Köln’de gerçekleşecek. “Geliştirilmiş giriş yönetimi, dijital kuyruk yönetimi, ekstra geniş koridorlar veya sınırlı bilet tahsisi” gibi güvenlik önlemleri uygulanacak. bir göre basın bülteni.

E3’lü veya E3’süz yaklaşan PC oyunlarıyla ilgili haberlerimizi alacağız.oyun-2

Bir yanıt yazın