Jason Momoa'dan Arthur Curry, Aquaman kostümünün yeni, tamamen siyah gizli versiyonunda bazı kalıntıları araştırıyor.

O kayıp krallık biraz daha kayıp kalacak.
Ekran görüntüsü: Warner Bros.

Avcı Kraven çok tuhaf bir kötü adam bulmuş olabilir. CW’ler Gotham Şövalyeleri göstermek rol almak için olası olmayan bir Robin buldu. Annie Wersching, Borg Kraliçesi olarak gelişiyle dalga geçiyor Uzay Yolu: Picard. Artı, dalga geçiyor She-Hulkve Shawn Levy konuşuyor bitirme yabancı şeyler. Şimdi spoiler!

Warner Bros. Yaklaşan Tüm DC Filmlerini Karıştırıyor başlıklı makale için resim

Avcı Kraven

Buna göre Son tarihChristopher Abbot oyuncu kadrosuna katıldı Avcı Kraven olarak Yabancıkumar tutkunu bir paralı asker ve suikastçı.


Örümcek Adam 4

Dev Ucube Robot ayrıca Steven Yeun’un oynamayı düşündüğünü iddia ediyor Bay Negatif içinde Örümcek Adam 4.


Coyote vs Acme

THR Ayrıca Will Forte’un avukatlık yapacağını da bildirdi. Coyote vs Acmelive-action/CG animasyon karmasında John Cena’ya katıldı.


Münsterler

Rob Zombie’nin Münsterler MPAA tarafından “ürkütücü ve düşündürücü materyal, korkutucu görüntüler ve dil” için “PG” olarak derecelendirildi.[[kanlı-iğrenç]


Black Adam/DC Süper Evcil Hayvanlar Ligi

Dwayne Johnson’a göre Instagram, kara adam şimdi 21 Ekim’de yayınlanması planlanırken, DC Süper Evcil Hayvanlar Ligi 29 Temmuz’da yayınlanacak.


Aquaman ve Kayıp Krallık/Flaş/Shazam! Tanrıların Öfkesi

Bu sırada, Çeşitlilik raporlar Aquaman ve Kayıp Krallık 17 Mart 2023 tarihine ertelendi Flaş ayrıca 4 Kasım 2022 sürümü için yeniden planlandı. Ancak, Shazam! Tanrıların Öfkesi şimdi 12 Aralık 2022’de yayınlanacak – tam altı ay daha erken başlangıçta planladığından daha fazla.


Meg 2: Siper

kanlı-iğrenç ayrıca sözü var Meg 2: Siper 4 Ağustos 2023 tiyatro çıkış tarihi aldı.


Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania

dan yeni bir set videosu Paparazzi Podcast’i Paul Rudd’ı John Sebastian’ın evine doğru yürürken görür. Tekrar Hoş Geldin, Kotter tema—muhtemelen daha büyük bir montaj dizisinin parçası olarak. Bir göz atmak için tıklayın.


x

kanlı-iğrenç ayrıca yeni bir fotoğrafı var xTi West’in yetişkin film ekibini birleştiren son korku filmi Boogie geceleri münzevi, doğuştan katillerle Teksas Testere Katliamı.

Warner Bros. Yaklaşan Tüm DC Filmlerini Karıştırıyor başlıklı makale için resim

Fotoğraf: A24


Eğik çizgi/Geri

Inuit gençleri, ilk klipte uzaylı istilacılara karşı savaşa hazırlanıyor Eğik çizgi/Geri.


Gotham Şövalyeleri

Çeşitlilik Olivia Rose Keegan, Navia Robinson ve Oscar Morgan’ın oyuncu kadrosuna katıldığı bildirildi. Gotham Şövalyeleri. Keegan oynayacak düello göçük, bir basın açıklamasında “zorlayıcı, öngörülemez ve biraz dengesiz olarak tanımlanan Duela, her şeyden önce bir kurtulan. Arkham Asylum’da doğdu ve Gotham’ın en tehlikeli adamı olan babası tarafından terk edilen Duela, kendini acımasız bir dövüşçüye ve yetenekli bir hırsıza dönüştürdü.” Robinson, “Batman’ın beklenmedik yardımcısı olma yolunda konuşan” “korkusuz, idealist ve cehennem gibi cesur” Carrie Kelly olarak rol aldı. Yanan bir bina veya ihtiyacı olan biri varsa, ilk koşan o olur. Yeter ki sokağa çıkma yasağıyla evde olduğu sürece.” Son olarak Morgan, “biyolojik ebeveynlerinin öldürülmesine rağmen dirençli kalan ve onu evlat edinen milyarder babasının adına uygun yaşamaya çalışan Turner Hayes adında birini oynayacak. Büyüleyici ve duygulu olsa da, Turner bu zenginlik ve ayrıcalık dünyasında kendini hiç rahat hissetmedi.”


Kuantum Sıçraması

Son tarih Nanrisa Lee, Mason Alexander Park ve yeni oyuncu Caitlin Bassett, dizinin kadrosuna katıldı. Kuantum Sıçraması yeniden başlat. Park, “Quantum Leap’in yapay zeka programının baş mimarı” Ian rolündeyken Lee, “Quantum Leap merkezindeki güvenlik şefi” Jenn’i oynayacak. Bassett, oyuncu kadrosunu “geçmişte bireysel bir zaman yolculuğu ile iletişim kurmak için en son teknolojiyi kullanan Quantum Leap HQ’da bir proje lideri” olan Addison olarak çevreliyor.


Uzay Yolu: Picard

ile görüşmede TV Hattıgelen Borg Queen oyuncusu Annie Wersching, karakterin bu sezon Agnes ile tanıştığında “sıkıntı altında” olacağını ve takıntılı olacağını söyledi. Picard.

Onu bulduğumuzda, tehlikede. Tamamen kontrolde olmayan bir Borg Kraliçesi görmeye alışık değiliz. Herkesin düşünce ve fikirlerinin kafasında Kolektif’e ve kovana ve tüm o gürültüye sahip olmaya alıştı. Şimdi o sessiz, kelimenin tam anlamıyla varlığında ilk kez, bu onun için farklı, garip ve çıldırtıcı. Geçmişte diğer kraliçeleri gördüğümüzden çok farklı koşullarda başlıyor. O burada insanlarla birlikte ve biraz da ‘Ugh, neden bunu bir türlü çözemiyorlar? Agnes Jurati’yi fark edene kadar bu çok kolay bir şey. Agnes Jurati’nin zihninde Borg Kraliçesi’nin çok ilgilendiği bir şey var. [Jurati is] Etrafında onun daha düşük niteliklerine gözlerini devirmesine neden olmayan tek kişiydi, bu yüzden bu ilişkiyi nereye götürdüklerini görmek gerçekten eğlenceliydi.

Buna bağlı olarak, Twitter’da Jeri Ryan’a göre, çekimler şovun üçüncü ve şimdi resmi olarak son sezonunda tamamlandı.


Kurt Adam Gece

Çeşitlilik ayrıca besteci Michael Giacchino’nun onun yerine kendi bestesini yapacağını bildiriyor. ilk yönetmenlik ile Kurt Adam Gece Disney+’da Cadılar Bayramı özel.


She-Hulk

Amazon’da satılan bir termos (aracılığıyla Çizgi roman) teklifler Tatiana Maslany’nin She-Hulk’ına ilk bakışımız. Daha fazlasını görmek için tıklayın.


yabancı şeyler

Shawn Levy konuştu Ekran Rantı bitirme kararı hakkında yabancı şeyler sezon beş ile.

Pekala, hiçbir zaman gaza gelmek istemedik ve sadece kardeşlerin net olarak görüp hissettikleri kadar hikaye anlatmak istedik. Yani bir süredir açıktı [The Duffer Brothers] tam olarak nereye gittiğimizi biliyoruz ve bu yay. Bu vizyonun ve o sesin netliğinin ötesinde bir an için kalmak istemeyiz. Bu yüzden, beşinci sezonun sonunda kim bilir ne zaman olacak o üzücü güne odaklanmak yerine, herkese söylediğim şeyi bir kez daha doğrulayacağım, yani dördüncü sezon için uzun bir bekleyiş oldu. Ama yemin ederim, dünya buna değdiğini anlayacak.


Flaş

Goldface, gelecek haftaki “Lockdown” bölümünün fragmanında CCPD genel merkezine sızdı. Flaş.


Dış Aralık

Son olarak, Josh Brolin, fragmanda bir tür doğaüstü gizeme kapılmış bir Wyoming çiftlik sahibini oynuyor. Dış Aralık15 Nisan’da Amazon Prime Video’da yayınlanan yeni bir dizi. Lili Taylor, Tamara Podemski, Tom Pelphrey, Imogen Poots, Lewis Pullman, Noah Reid, Shaun Sipos, Matthew Maher ve Will Patton başrolde.


Jim Cook tarafından afiş sanatıgenel-7

Bir yanıt yazın