Apple’ın Pro Display XDR’nin daha ucuz bir versiyonu üzerinde çalışabileceğine dair söylentilerin ardından, Apple’ın en son bağımsız monitörünü duyurmasından bu yana söylentilerin doğru olduğu görülüyor. Stüdyo Ekranı.

Size biraz bağlam sağlamak için, Pro Display XDR 5.000 dolardan başlayan fiyatlarla ve 6K çözünürlüğe sahip 32 inç ekrana sahip. Endüstri profesyonelleri düşünülerek tasarlandı, ancak sadece bir monitör isteyenler ve çok fazla para ödemek istemeyenler için Studio Display’in fiyatı 1.600 dolardan başlıyor ve bu hala pahalı, ancak yutması daha kolay bir hap.

Studio Display’in bu kadar pahalı olmasının nedenlerinden biri, Apple’ın burada sadece bir ekran değil, aynı zamanda onu çalıştırmak için kullanılan A13 Bionic yonga seti sayesinde biraz akıllı bir ekran yapmasıdır. Ekranın kendisi, Center Stage’den yararlanan ve kullanıcıların görüntülü aramalar sırasında karenin ortasında kalmasına yardımcı olan yerleşik bir 12MP kamera ile birlikte gelir.

Ayrıca, sesli aramalarınızı iyileştirmeye yardımcı olan, stüdyo kalitesinde yerleşik üç mikrofon ve uzamsal ses ve Dolby Atmos desteğine sahip altı hoparlörlü bir ses sistemi ile birlikte gelir. Temel olarak, masanızı düzenli tutmaya çalışıyorsanız, ek üçüncü taraf çevre birimleri ve aksesuarlardan kurtulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir ekrandır.

Ekranın kendisine gelince, 27 inç boyutunda ve 600 nite kadar parlaklığa sahip Retina 5K çözünürlüğe, P3 geniş renge ve ayrıca renk sıcaklığını otomatik olarak ayarlayabilen True Tone teknolojisine sahip.

Studio Display ayrıca 3x USB-C bağlantı noktası, Thunderbolt bağlantı noktası gibi bir dizi bağlantıyla birlikte gelir ve ayrıca onu bir monitör koluna veya farklı bir standa monte edebilmek isteyenler için VESA uyumludur. dan başlayan fiyatlarla Standart cam modeli için 1.599 dolarve nano dokulu cam modeli için 1.899 dolar.

dosyalandı Elma >Gadget’lar. Ekranlar ve Monitörler hakkında daha fazlasını okuyun.genel-1

Bir yanıt yazın