Bu sayfadaki bağlantılardan alışveriş yaparsanız komisyon kazanabiliriz.

Apple, iPhone 13 MagSafe silikon kılıf seçeneklerini ve Apple Watch kayışlarını yeniliyor

Apple dün şirketin yeni ürününü tanıttığı “Peek Performance” etkinliğini gerçekleştirdi. iPhone SE (2022), yeni iPad Air ve yeni bir Apple silikonu. Etkinlikten hemen sonra Apple, iPhone 13 serisi için birkaç yeni MagSafe silikon kılıfın yanı sıra 2022 İlkbaharı için yeni Apple Watch kayışlarını tanıttı. AppleInsider’ı raporlar. Onları kontrol edelim!

İlkbahar 2022 için yeni iPhone 13 kılıfları ve Apple Watch kayışları

Yeni MagSafe silikon kılıflar, tüm iPhone 13 serisinin yanı sıra Pro markalı modeller için mevcuttur. Limon kabuğu rendesi, nektarin, mavi sis ve okaliptüs adı verilen dört yeni renk var. Dört renk, iPhone 13’ünüze bir Bahar dokunuşu getiriyor. Ek olarak, Okaliptüs rengi ile harika görünecek. Yeni yeşil iPhone 13 Apple da dün tanıtıldı.
iPhone 13 MagSafe silikon kılıflar:

Yeni kasalar, normal MagSafe silikon kasalarla aynı fiyatı 49 $ ‘dan koruyacak.

Apple ayrıca iPhone SE kılıf koleksiyonunu da yeniledi ve şimdi 35 $ fiyatla yeni bir Abyss Blue rengine sahip.

Yeni iPhone SE kılıfını buradan alın:

Bunun yanı sıra, Apple’ın şu anda sunduğu birçok kayış türünde yeni Apple Watch kayış renkleri de mevcut.

Spor Loop artık iPhone 13 kılıfınıza uygun Limon Kabuğu, Nektarin, Mavi Sis ve Okaliptüs renklerine sahip. Bu grupların fiyatı 49 dolar. Braded Solo Loop, şimdi 99 $ fiyatla Flamingo, Starlight ve Bright Green alıyor.

Öte yandan, normal Spor Kordonu şimdi Parlak Yeşil, Limon Zest ve Mavi Sis’te 49 $ karşılığında geliyor. Lavanta Grisi/Açık Leylak, Nektarin/Şakayık, Yulaf Sütü/Limon Kabuğu, Blue Jay/Abyss Blue ve Midnight Okaliptüs seçenekleriyle yenilenen Spor Loop, 49$’dan aynı fiyatta kaldı. Pembe Oxford/Rose Whisper’da 49 $’a yeni bir Nike Spor Kordon da şimdi Apple Store’da satışa sunuldu.

Yeni Apple Watch kayışlarını buradan edinin:

Daha pahalı tarafında, Apple Watch Hermes koleksiyonu şimdi 319 $ karşılığında Cassis/Magnolia, Bleu Lin/Vert Veronese, Noir/Gris Clair ve Vert Veronese/Noir aldı. Ek olarak, deri bant serisi artık Tek Tur kategorisi için Cassis, Rogue de Coeur, Blanc ve Gris Meyer renklerine 339 $ ‘dan sahipken, Double Tour Rogue de Coeur, Indigo ve Blanc renklerini alıyor.

Daha fazla oku:telefon-1

Bir cevap yazın