Geçen ay Ubisoft, Rainbow Six Siege’in bir sonraki bölümünü açıkladı ve FPS oyununun Year 7 Season 1’in Demon Veil olacağını doğruladı. Şimdi, Ubisoft, Rainbow Six Siege Demon Veil çıkış saatini ve tarihini sessizce onayladı ve bu hafta geliyor – aslında 8 Mart.

Yeni sezon, çok oyunculu oyunun kunai bıçakları fırlatabilen ve hatta delikleri ve yarıkları onarabilen en son operatörü Azami’yi tanıtacak. Ubisoft, Siege’in 7. Yıl yol haritasını zaten açıkladı, ancak Demon Veil için kesin çıkış tarihini belirleyemedi. Şimdi, geliştirici iki hafta önce lansmanını sessizce duyurduğundan, kedi çantadan çıkmış gibi görünüyor.

Kim aldıysa 7. Yıl Premium Geçişi 8 Mart Salı günü açılacak olan özel “MPX için egzotik silah kaplamasının” geldiğini fark ederdi. Yakın tarihli bir basın bülteninde gömüldüUbisoft sessizce Rainbow Six Siege’in Demon Veil sezonunun gerçekten “8 Mart’ta başladığını” doğruladı – ve Xbox konsollarındaki yeni sezon sayfası, biraz farklı bir tarih olmasına rağmen bir çıkış zamanı bile veriyor.

Rainbow Six Siege Demon Veil çıkış zamanı

Xbox’taki sızıntıya göre Rainbow Six Siege’in Demon Veil sezonunun çıkış zamanı 9 Mart saat 11:00. Bununla birlikte, özellikle Kuşatma sezonları genellikle Salı günü başladığından ve 8 Mart’ı daha olası hale getirdiğinden, bunun hangi bölgeden alındığı konusunda bazı karışıklıklar var. Bu 9 Mart tarihinin özellikle Xbox sürümü için olması, bunun yerine PC sürümünün Salı günü gelmesi mümkündür. Daha fazlasını öğrendiğimizde bu yayını güncelleyeceğiz.

Kurulum boyutuna gelince, test sunucusundaki Demon Veil, Ubisoft Connect’te 4.14 GB ve Steam’de 3.61 GB idi, bu nedenle son sürümün biraz daha yüksek ve muhtemelen Yüksek Kalibre ile karşılaştırılabilir olmasını bekleyin.

Gökkuşağı Altı Kuşatması Gökkuşağı Altı Kuşatması Mütevazı $19.99 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2

Bir yanıt yazın