Xiaomi’nin iddia edilen Mi Band 7 özellikleri çevrimiçi olarak tespit edildi ve fitness meraklılarına şirketin bir sonraki fitness takipçisinden ne bekleyecekleri konusunda bir fikir verdi. Yeni fitness takipçisi Mi Band 6’nın yerini alacak ve selefinden daha büyük bir ekrana, her zaman açık ekrana (AOD), GPS desteğine ve akıllı alarm özelliğine sahip olabilir. Çinli şirketin, teknik özellikleri ve özellikleri de dahil olmak üzere, yaklaşmakta olan bir fitness takipçisi ile ilgili herhangi bir bilgiyi henüz resmi olarak açıklamadığı belirtilmelidir.

göre rapor Tipster Magical Unicorn’dan alıntı yapan XDA Developers tarafından, Mi Band 7’nin ayrıntıları Huami’nin Zepp uygulamasında tespit edildi. Xiaomi’nin Mi Band 6’nın halefi olduğu söylentisi, Ağustos 2021’de Hindistan’da piyasaya sürülen Mi Band 6’daki 152×486 piksel çözünürlükten daha yüksek olan 192×490 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olacak.

Mi Band 7 ekranının birkaç saat yüzünde yeni bir AOD modu içermesi bekleniyor, bu da Mi Band 6’ya göre bir gelişme. bağlı bir akıllı telefon olmadan çalışıyor. Bununla birlikte, GPS işlevi sunan diğer giyilebilir cihazlarda olduğu gibi, GPS özelliği pil ömrü pahasına gelebilir.

Fitness takipçisinin M2129B1 ve M2130B1 model numaralarını taşıdığı söyleniyor. muhbirve “L66” kod adını taşıyın. Mi Band 7 ayrıca, giyilebilir cihazın pil ömrünü daha da uzatabilecek bir güç tasarrufu modu (yalnızca adımları ve temel uyku bilgilerini kaydetme) ile birlikte gelir. Ayrıca, hafif uyku algılandığında kullanıcıyı alarm çalmadan 30 dakika önce uyandırabilen Akıllı Alarm özelliğine de sahip olabilir.

Daha önce de belirtildiği gibi Xiaomi, Mi Band 7 ile ilgili henüz herhangi bir ayrıntı açıklamadı. Ancak Mi Band 6, Mart 2021’de piyasaya sürüldüğü için yakında resmi bir duyurunun yapılması beklenebilir.


En son Nokia, Samsung, Lenovo ve Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’ndeki diğer ürün lansmanlarının ayrıntıları için MWC 2022 merkezimizi ziyaret edin.genel-8

Bir cevap yazın