Beklendiği gibi Square Enix, Hitman Sniper’a yeni bir giriş yayınladı, ancak oyun Android kullanıcılarının oyunu oynamasını engelleyen büyük sorunlarla boğuşuyor gibi görünüyor. Oyunun iOS sürümünde de durumun böyle olup olmadığından emin değiliz, ancak Google Play Store’da çok sayıda olumsuz yorum var ve hepsi aynı soruna işaret ediyor. Her ne kadar Square Enix ilgili sorunun farkında olsa da arka ucuna bakıldığında, bu en çok beklenen mobil oyunlardan biri için iyiye işaret değil. Açıkçası, geliştiriciler bu sinir bozucu hataları giderecek, bu yüzden oyun oynanabilir hale gelene kadar bu sadece bir güç meselesi.

Hitman Sniper: The Shadows ile ilgili herhangi bir haberi kaçırdıysanız, bu, sözleşmeler aldığınız ve para kazanmak için tüm hedefleri tamamlamaya çalıştığınız bir keskin nişancı oyunudur. Oyunda, her biri kendi geçmişine, tüfeğine ve yeteneklerine sahip, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç suikastçı var, bu yüzden oyun tarzlarına uyan birini seçmek oyunculara kalmış.

Gerçek bir halefi Hitman Sniper serisi, The Shadows şimdi şuradan indirilebilir: Google Oyun mağazası ve Uygulama mağazası. Önceki Hitman oyunlarından farklı olarak bu oyun, uygulama içi satın alımlar içermesine rağmen ücretsizdir.telefon-1

Bir yanıt yazın