Destiny 2’nin en son genişleme paketi The Witch Queen karşımızda ve çoğu hesaba göre harika. Artık oyuncuların yerleşip güç seviyelerini aşındırmak için zamanları olduğuna göre, en büyük mücadelenin zamanı geldi: baskın. Öğrenci Yemini başlangıç ​​zamanının ayrıntılarını bir süredir biliyoruz, ancak Birinci Dünya yarışının başlangıcına geri sayım yapmak istiyorsanız, bilmeniz gerekenler burada.

Öğrenci Dünyasının Yemini İlk baskın yarışı 5 Mart Cumartesi günü 10:00 PST / 13:00 EST / 18:00 GMT’de başlıyor. İlk 24 saat boyunca, Yarışma Modunun etkinleştirilmesini bekleyebilirsiniz; bu, yarışların adil kalmasına yardımcı olmak için takımların güç seviyelerinin her karşılaşmanın altında 20’de sınırlandırılacağı anlamına gelir. Bir şansa sahip olmak için 1530 güç seviyesine ulaşmanız gerekecek.

Deep Stone Crypt şu anda olması gerekenden çok daha güçlü ganimetler bıraktığından, şimdilik güç seviyenizi yükseltme konusunda biraz avantajınız var. Bungie sorunun farkında ve yarıştan bir süre sonra düzeltmeyi planlıyor, ancak oyunculara etkili bir şekilde ekstra düşüşlerin keyfini çıkarmalarını söyledi.

Baskın için bir yutturmaca makarasına göz atmak isterseniz, Bungie’nin aşağıda sizin için yeni bir tane var.

Daha fazla çok oyunculu oyun için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Kader 2: Cadı Kraliçe Kader 2: Cadı Kraliçe Kader 2: Cadı Kraliçe Mütevazı Mağaza 39,99 $ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2

Bir yanıt yazın