Yakında çıkacak olan Have A Nice Death için bu son videoda, yeni bir işe alım oryantasyonu sunuluyor. Elbette, çünkü iş sorumluluklarınızı bilmeden yeni bir işe başlayamazsınız, değil mi? Burada Death Incorporated hakkında bilmeniz gereken her şeyi hızlandıracağız. Ruh işlemede endüstri lideri olma misyonundan, asi çalışanlardan ve aradaki her şeyden oluşan korkunç bir ekip!

Have A Nice Death, oyuncular 30’dan fazla farklı silah ve büyüye erişebilecekleri için oldukça fazla silah cephaneliğine sahip olacak. Ayrıca, oyuncuların daha güçlü olmasını sağlayacak bir riske karşı ödül sistemi de var. Ancak potansiyel sorunlara neden olabilecek lanetlenme riskiyle karşı karşıya.

Have A Nice Death şu anda Magic Design Studios tarafından geliştiriliyor ve PC için duyuruldu. Şimdiye kadar, henüz bir konsol bağlantı noktası duymadık. Bu, stüdyonun ikinci oyunu olacak, ilki 2019’da piyasaya sürülen Unruly Heroes olacak.

Have A Nice Death’in 8 Mart 2022’de Steam’de erken erişime gireceğini unutmayın. Fiyatı 14.99$ olan oyuna el koyabileceksiniz ve muhtemelen Have A’nın yönünü etkileyecek geri bildirimde bulunabileceksiniz. Güzel bir gün. Steam’e gidin ve beyaz liste Eğer ilgileniyorsanız oyun.

Yazar hakkındaoyun-4

Bir yanıt yazın