Diablo II: Resurrected için bir sonraki yama, PC’deki en iyi RPG’lerden birinin yeniden yapımına bir Ladder sistemi getirecek ve aynı zamanda korkunç Uber Diablo’nun nasıl çalıştığına dair bazı ince ayarlar getirecek olan Public Test Realm’e yarın çıkıyor.

Diablo II: Resurrect yaması 2.4 bu yıl Ocak ayında açıklandı ve ilk olarak 25 Ocak’ta PTR’ye ulaştı, ancak Blizzard 9 Şubat’ta kaldırdı. en son Diablo II blogunda Ladder işlevselliğinin ilk testi de dahil olmak üzere bazı yeni değişikliklerle yayın öncesi yamayı test sunucusuna geri getireceğini söyledi.

Önceki testten alınan geri bildirimlerin ardından Blizzard, artık “geri bildirimin ezici bir şekilde birleştiği alanlara ve anlamlı bir değişiklik için yeterince zorlamamış olabileceğimiz bazı alanlara” odaklandığını söylüyor. En önemlisi, bu test bir dereceli rekabetçi Merdiven sistemi ve onu destekleyen bir dizi mod içerir. Her modun, “oyuncuların sınırlı bir zaman dilimi içinde stratejik olarak deneyim kazanmak için rekabet ettiği” kendi liderlik tablosu olacak.

Buna ek olarak, Uber Diablo’da bazı değişiklikler ve canavarın yumurtlamasına yönelik ilerlemenin nasıl hesaplandığı da var. Oyuncular yine de Stone of Jordan yüzüklerini satarak elde edebilirler, ancak bu artık sunucu yerine bölgesel olarak izleniyor. Uber Diablo’ya yönelik ilerleme, yeni Ladder modlarından birkaçını içeren oyun türüne göre izlenir – Classic, Classic Hardcore (HC), Classic Ladder, Classic HC Ladder, Expansion, Expansion HC, Expansion Ladder ve Expansion HC Ladder. Blizzard, “Bu değişikliklerin daha fazla oyuncunun gerçek terörü, yani Uber Diablo’yu deneyimlemesine izin vermesini umuyoruz” diye ekliyor.

Görünüşe göre burada Diablo 4 hakkında daha fazla şey duyana kadar devam etmemizi sağlayacak çok şey var. Diablo 4 çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.oyun-2

Bir yanıt yazın