Fortnite Bölüm 3’ün ilk sezonunun sonuna yaklaşıyoruz, ancak Sezon 2 gelmeden önce en az bir büyük güncelleme daha var. Epic, Fortnite 19.40 çıkış zamanını onayladı ve gelecekler için de hızlı bir alay teklifinde bulundu ve burada biraz daha Örümcek Adam alacağız gibi görünüyor.

Fortnite, 1 Mart’ta 01:00 PST / 04:00 EST / 09:00 GMT’den itibaren 19.40’tan önce bakım için kapalı olacak. (Eşleştirme bu saatten 30 dakika önce devre dışı bırakılacaktır.) Kesinti süresi birkaç saate kadar sürebilir, ancak genellikle bundan çok daha kısadır, bu nedenle 1 Mart sabahı 19.40’ın yeni özellikleriyle oynuyor olacaksınız.

Epic, şimdiye kadar elde ettiğimiz tek resmi teaser olan bu güncellemeye “Swing’e hazırlanmamız” gerektiğini söylüyor. İçinde duyuru blogu Epic, Bölüm 3 Sezon 1 için oyunculara “sezon boyunca Item Shop’a düşen yeni Örümceklere (artı birkaç arkadaş ve düşmana) dikkat etmelerini” söyledi ve bu sözün yerine getirilmesinin zamanı geldi gibi görünüyor.

Epic, Marvel işbirlikleriyle kesinlikle daha da derine iniyor, çünkü yaklaşan bir crossover, bir Shuri kaplamasının yolda olduğunu ima ediyor gibi görünüyor.

Daha fazla battle royale oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.oyun-2

Bir yanıt yazın