Geçen yıl bir veri madeninin Battlefield 2042 için bir Noel Baba kostümü ortaya çıkardığını hatırlıyor musunuz? Bu kostüm hayranların tepkisi nedeniyle hiç gün yüzüne çıkmamış olsa da, Battlefield 2042’nin henüz piyasaya sürülmemiş Noel görünümleri gün yüzüne çıkarıldığı için DICE’ın daha fazla Noel temalı kozmetik ürünü planladığı görülüyor!

As Battlefield veri madenciliği tarafından tespit edildi geçiciUzmanlık silahları ve hatta araçlar için yayınlanmamış yedi Battlefield 2042 Noel görünümü var!

Temporyal, henüz yayınlanmamış görünümlere ek olarak, “Pozlama” adlı yayınlanmamış bir BF2042 haritasının ilk görüntüsünü de gün yüzüne çıkardı.

İşte daha yüksek çözünürlüklü bir görüntü:

Pozlama’nın “yaz başında” yayınlanacak olan 1. Sezon’da yayınlanacak olan haritalardan biri olma ihtimali var. Daha yeni bir şeye gelince, planlanan 3.3 güncellemesi bu Mart’ta yayınlanacak! İşte DICE’ın yama dağıtım gecikmesiyle ilgili açıklaması.

DICE’ın Noel temalı görünümleri piyasaya sürmesini mi tercih ederdiniz yoksa gün ışığını görmedikleri için mutlu musunuz? Haritaya gelince, bunun oyun için planlanan birçok ücretsiz içerikten biri olmasını umalım.

Daha Fazla Battlefield 2042 Okuması:

oyun-6

Bir cevap yazın