Sony’nin haritası çıkarılmamış gişede ilk kez büyük puanlar topluyor ve Cuma günü, uzun Başkanlar Günü hafta sonu boyunca 45 milyon ila 50 milyon dolar arasında bir yurtiçi açılış için tahmini 15,4 milyon dolar kazanıyor.

Film, mega-gişe rekorları kıran filmde hala sinemalarda olan Tom Holland’ı canlandırıyor. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok – ve Mark Wahlberg. haritası çıkarılmamış pandemi boyunca sinemaya gitme olasılığı en yüksek olan demo olan genç erkekler sayesinde beklenenden çok daha fazla iş yapıyor.

Yayıncı Naughty Dog’un popüler PlayStation oyun serisine dayanan video oyunu uyarlaması, eleştirmenler tarafından tam olarak iyi karşılanmadı, ancak ona B+ CinemaScore veren büyüleyici izleyiciler oldu.

Yurtdışında, fotoğraf ilk 15 pazarında geçen hafta sonu 22 milyon dolara açıldı. Daha da iyisi, film, salgın sırasında 14 Mart’ta vizyona gireceği Çin’de çıkış tarihi alan birkaç Hollywood etkinlik filminden biri.

Yönetmen Ruben Fleischer (Zehir), film, oyun serisinin dünyayı dolaşan maceracısı Nathan Drake’in Hollanda’nın canlandırdığı bir başlangıç ​​hikayesi olarak tasarlandı.

Nathan, hikayeye bir barmen olarak başlar ve deneyimli hazine avcısı Victor “Sully” Sullivan (Wahlberg) tarafından Ferdinand Magellan tarafından toplanan ve 500 yıl önce kaybedilen bir serveti geri almak için işe alınmadan önce. İkili için bir soygun işi olarak başlayan şey, kendisinin ve ailesinin gerçek varisler olduğuna inanan acımasız Santiago Moncada’nın (Antonio Banderas) önünde ödüle ulaşmak için dünyayı dolaşan, beyaz parmaklı bir yarışa dönüşür.

bu Channing Tatum’un başrol oyuncusu Köpek Ayrıca bu hafta sonu ülke çapında açılıyor. United Artists’in piyasaya sürülmesi, dört günlük tatil hafta sonu boyunca öngörülen 14,4 milyon dolarlık açılış için Cuma günü 5 milyon dolar ile başladı.

Tatum, tutku projesini yönetmeniyle birlikte yönetti. Sihirli Mike işbirlikçi Reid Carolin. Film, güçlü çıkışlara ve bir A- CinemaScore’a sahip. Kadın ve daha yaşlı çarpık.

2017’nin HBO belgeselinden ilham alındı Savaş Köpeği: Bir Askerin En İyi Arkadaşı, film, nöbetlere neden olan bir beyin hasarı tarafından kenara çekildikten sonra tekrar harekete geçmek için umutsuz bir Ordu Korucusu olan Jackson Briggs’i takip ediyor. Komutanının nezaketini geri kazanmak için, Afganistan’da görev yapan bir Ordu köpeği olan Lulu’yu sevgiyle restore edilmiş ’84 Bronco’sunda yaklaşık 1.500 mil sürme görevini kabul eder, böylece savaş zamanı deneyimlerinden travmatize olmuş köpek, katılabilir. merhum işleyicisinin cenazesi.

haritası çıkarılmamış tatil çerçevesini kolayca üstlenecek, ardından Köpek ve eve dönüş yok. Güncellenen sayılar Pazar sabahı yayınlanacak.

Hafta sonunun üçüncü yeni teklifi, Lanetlidört gün boyunca 2 milyon dolardan az bir miktarla 10. sırada bitirmeyi hedefliyor.sinema-2

Bir cevap yazın