Crystal Dynamics, bugün 17 Şubat’ta Marvel’s Avengers Marketplace güncellemesini yayınladı ve Thor için yeni bir kıyafet, kahramanlar için Cryonic Current kıyafetleri ve daha fazlasını içeriyor! Hepsini aşağıda kontrol edin.

Marvel’s Avengers Marketplace Güncellemesi Bugün 17 Şubat:

Çifte Kaynak zamanı! 2/17 – 2/21 arası, çabalarınız için iki kat daha fazla malzeme alın!

Yedeklenecek Birimleriniz mi var? Gönderiler şimdi 3/3’e kadar %50 indirimli! Kahraman Kartlarınızı kontrol ettiğinizden emin olun, çünkü onlar da %50 indirimlidir! Ayrıca, bu süre zarfında Challenge Card Aktivasyonları da %50 indirimli olacak!

Kırmızı Oda Devralma Etkinliği geri döndü! Bugün 2/17’den 3/3’e kadar tekno lav dansı yapın.

Bu haftaki blogumuza okçular için birkaç kod sakladık! Her kod, Kate Bishop veya Clint Barton için bir kozmetik ürün paketine karşılık gelir.

Kate’in paketinde şunları alacaksınız:

  • Kıyafet – Genç Yenilmezler
  • Yayından Kaldırma – Her Zaman İnişi Yapın
  • İfade – Sadece Bir An
  • İsim plakası – 024

Clint’in paketinde şunları alacaksınız:

  • Kıyafet – Kraliyet Ronin
  • Yayından Kaldırma – Çekimi Sıralamak
  • İfade – İşte Boy
  • İsim plakası – 028

Bu kodlar tek kullanımlıktır ve bir Square Enix hesabıyla Marvel’s Avengers web sitesinde kullanılabilir. Onlar önce gelen alır— öyleyse Kara Dul gibi olun ve casusluk becerilerinizi geliştirin! Bakalım bu haftanın blogunda saklı olan iki kodu bulabilecek misin ve gelecekteki bloglarımız ve sosyal paylaşımlarımız için biraz daha dikkat et!

PAZAR GÜNCELLEMELERİ

Gücü asla çekiçte değildi; kendisindeydi. Marvel Sinematik Evreninden ilham alan Marvel Studios’un Thor: Ragnarok Kıyafeti, Thunder Tanrısı’nın Asgard’ın anlamını keşfettiğini gösteriyor.

O ilk; o Kaptan! Marvel Sinematik Evreninden ilham alan Marvel Studios’un Kaptan Amerika: İlk Yenilmez Kıyafeti ikinci haftasında Marketplace’te!

Cryonic Current Outfits’ın ilk partisi şimdi hazır! Captain America, Black Widow, Thor ve Kate Bishop için öğrenci mavisi tonlarına ve parlak trim görünümüne bakın.

Daha az her zaman daha fazla değildir. Black Widow için yeni Yayından Kaldırma’ya göz atın: Çok Fazla Şey Yok!

Bu haftanın ücretsiz eşyası 2 Saatlik Kahraman Katalizörü! İddia ettiğinizden emin olun!

Pazar Yeri; Kıyafetler, İfadeler, Kaldırılanlar ve İsim Plakaları şeklinde satın alınabilir kozmetik ürünleri sunabileceğimiz bir yerdir. Pazar Yeri’nin Nadir, Nadir, Destansı ve Efsanevi öğeleri haftalık olarak değişir ve Kredi ile satın alınabilir.

Marvel’s Avengers için gelecek güncelleme için bir yama önizlemesine göz atın burada.

Kaynak: Yenilmezler Meydanı Enixoyun-6

Bir yanıt yazın