teknik ana dal IBM satın aldı Bulut hizmet danışmanlık firması Neudesicuzmanlaşmış Microsoft Azure platformu, açıklanmayan bir miktar için.

Merkezi Kaliforniya’da bulunan Neudesic, ABD ve Hindistan’da 1.500’den fazla Bulut ve veri uzmanına sahiptir.

Neudesic, teknoloji dönüşümünde derin uzmanlık sunar, Microsoft Sağlık ve yaşam bilimleri, finansal hizmetler, enerji ve kamu hizmetleri, profesyonel hizmetler ve perakende sektörlerindeki müşterilere Azure bulut hizmetleri.

IBM Danışmanlık Kıdemli Başkan Yardımcısı John Granger Salı günü geç saatlerde yaptığı açıklamada, “Neudesic, müşterilerimizin hibrit bulut yolculuklarını hızlandırmak için derin Azure bulutu, veri mühendisliği ve veri analitiği uzmanlığı ekliyor” dedi.

Arvind Krishna, Nisan 2020’de CEO olduğundan beri IBM, 12’si yalnızca IBM Danışmanlığında olmak üzere 20’den fazla şirket satın aldı.

Microsoft Başkan Yardımcısı ve Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Judson Althoff, Neudesic ve Microsoft’un, hizmet ve IP kombinasyonundan yararlanarak kuruluşların Azure platformuyla iş sonuçlarına ulaşmasını sağladığını söyledi.

“Bu satın alma ile IBM Consulting, müşterilerin dijital dönüşüm yolculuklarında başarılı olmalarına yardımcı olmak için daha da fazla yetenek ve varlık kazanıyor” diye ekledi.

IBM ve Neudesic, IBM’in 2021’in dördüncü çeyreğinde satın alınmasına yol açan kesin bir anlaşma imzaladı.

Neudesic’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Parsa Rohani, “Yeteneklerimizin IBM’in hibrit bulut vizyonu ve ölçeğiyle birleşimi, müşteriler için daha da etkili inovasyonlar sağlayacak” dedi.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9

Bir yanıt yazın