Ah merhaba Mark.
gif: Marvel Stüdyoları

Geçen ay ilk gerçek tadı aldık Ay Şövalyesi, bize Oscar Isaac’in mehtaplı itibari kahraman olarak potansiyelini keşfederken düello yapan kişiliklerine bir göz atıyor. Şimdi, diziye son bakışımız, bize Marc Spector’ın yapacağı kanlı iş hakkında bir fikir veriyor. Khonshu’nun iradesi.

Super Bowl sırasında yeni ortaya çıkan Marvel, son fragmanını yayınladı. Ay Şövalyesi, gelecek ay Disney+’a geliyor. Oscar Isaac’ın başrolde oynadığı itibari kahraman-Steven Grant adında sessiz bir Müze hediyelik eşya dükkanı çalışanı da dahil olmak üzere birden fazla kişilik olarak tezahür eden, Disosiyatif Kimlik Bozukluğu geliştiren Marc Spector adında travmatize bir asker-dizi, Marc’ın gizemli tanrı Khonshu tarafından kendisine verilen güçleri öğrenip onu bir karaktere dönüştürmesini takip eder. beyaz pelerinli kahraman Moon Knight.

Belki Drakula’yı döver, ama muhtemelen değil.

Aynı zamanda Ethan Hawke’ın kötü adam Arthur Harrow’u oynadığı dizi – Moon Knight’ın çizgi roman tarihindeki küçük bir karakter ve burada kısa bir ekran süresi alan Steven’ı içindeki kaosu kucaklamaya çağırıyor.-Ayrıca yıldızlar Gaspard Ulliel Geceyarısı Adamı olarak da bilinen Anton Mogart olarak, tüm hırsızlıklarını gece yarısına doğru gerçekleştiren Moon Knight’a gece vakti engel oldu. Ayrıca dizide May Calamawy ve Lucy Thackeray da yer alıyor.

Ay Şövalyesi30 Mart’tan itibaren Disney+’ı vurmaya hazırlanan , bir sonraki bakış açımız olacak. MCU’nun 2022 planlarıyayınlarına baktığımızda Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange, Thor: Aşk ve Gök Gürültüsüve Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda gişede ve yaklaşan şovlarda She-Hulk, Bayan Marvel, Gizli İstilave özel Galaksinin Koruyucuları Tatil Özelve Cadılar Bayramı temalı Gece Kurtadam Her şey 2022’de yayın hizmetine girmeye hazır. Marvel’in 4. aşama planlarını öğrenirken io9’da bizi izlemeye devam edin.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsiniz yenisini buradan al.genel-7

Bir yanıt yazın