Elden Ring 25 Şubat 2022’de PC’ye geliyor ve yayıncı Bandai Namco, yeni Soulsborne oyunuyla ilgili bazı yeni teknik detayları paylaştı. Geliştirici FromSoftware kısa süre önce burada izleyebileceğiniz 15 dakikalık genişletilmiş oynanışı paylaştı ve ayrıca oyunun ön sipariş bonuslarını ve çeşitli koleksiyoncu sürümlerini duyurdu.

Şimdi silindi SSS makalesi, Bandai Namco, Elden Ring’in maksimum yerel 4K çözünürlüğünü, HDR’yi ve 60 fps’ye kadar kare hızlarını destekleyeceğini belirtti. Ne yazık ki, FromSoftware’in önceki oyunu Sekiro: Shadows Die Twice ile daha önce yaptığı gibi bir kare hızı sınırı uyguladığı görülüyor. Ancak, önceki Soulsborne oyunlarında olduğu gibi, bunun modlar aracılığıyla aşılması muhtemeldir.

Lansman sırasında mevcut olmayacak olsa da, ışın izleme desteği Elden Ring’in dünyasına başka bir büyük ışık katmanı eklemeli. Şu anda, fps artırmaya yardımcı olmak için AMD FSR veya Nvidia DLSS’nin mevcut olacağına dair bir gösterge yok, ancak bu değişiklik olduğunda ve olduğunda bu sayfayı güncelleyeceğiz.

Elden Ring’s Lands Between’deki maceranıza başlamak için, Windows 10 veya 11’in güncellenmiş bir sürümünü çalıştıran bir PC’ye ihtiyacınız olacak.

Asgari Tavsiye edilen
İşlemci AMD Ryzen 3 3300X
Intel Core i5-8400
TBC
Veri deposu 12 GB TBC
GPU AMD Radeon RX 580
Nvidia GeForce GTX 1060
TBC
VRAM 3-4 GB TBC
Depolamak 60 GB TBC

Elden Ring’in Xbox One ve PS4’e gelmesine rağmen, bazı oyun bilgisayarları için minimum sistem gereksinimlerine ulaşılamayabilir. Ancak, sonunda geldiğinde oyunun ışın izlemenin keyfini çıkarmak için AMD veya Nvidia’nın en iyi grafik kartlarından birine ihtiyacınız olacak.

Soruyu cevaplamak için PCGameBenchmark’ta Elden Ring sistem gereksinimleri testini yapın… Elden Ring’i çalıştırabilir miyim?oyun-2

Bir cevap yazın